• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Przeróbka LT+

damian5421

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam konsole przerobioną dawno temu (iXtreme 1.5) i wszystkie gry przerabiałem na wave 2, gry z AP 2.5 odpalałem metodą 3 dashy. Mam zamiar przerobić konsole na LT+. Więc mam dwa pytania:
1. Czy te wszystkie starsze gry przerabiane na wave 2 będą działać bezproblemowo?
2. Czy nowsze gry z AP 2.5 typu AC:B itp. też będą działać bez ponownego nagrywania (we wszystkich zmieniałem tylko wave na 2 i nic więcej)?

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mam konsole przerobioną dawno temu (iXtreme 1.5) i wszystkie gry przerabiałem na wave 2, gry z AP 2.5 odpalałem metodą 3 dashy. Mam zamiar przerobić konsole na LT+. Więc mam dwa pytania:
1. Czy te wszystkie starsze gry przerabiane na wave 2 będą działać bezproblemowo?
2. Czy nowsze gry z AP 2.5 typu AC:B itp. też będą działać bez ponownego nagrywania (we wszystkich zmieniałem tylko wave na 2 i nic więcej)?
1. Będą działać

2. Nie będą działać - musisz je nagrać jeszcze raz - tym razem dodając patch AP 2.5

damian5421

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
2. Muszę je ponownie ściągać czy wystarczy, że z tych co mam nagrane z wavem 2 zrobię obraz, dogram patch na AP 2.5 i nagram?

Do góry