Przeróbka na własną rękę.. Gdzie zacząć szukać?? Nowy jestem więc pomóżcie.

psyhic888

Świeżak
Świeżak
Siemka wszystkim! Potrzebuję pomocy a mianowicie zakupiłem X360 Elite i mam zamiar go samodzielnie przerobić i teraz pytanie gdzie mam zacząć szukanie porad na tym forum, od czego zacząć, od jakich tematów??? Może ktoś mi podesłać parę linków bo jest tego tutaj mnóstwo i się gubię?? Sorry że tak d*** zawracam ale chcę to sam to zrobić bo PS3 sam przerabiam i modyfikuję to też chcę tego samego nauczyć się z X360. Pozdrawiam.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Najpierw go "rozbierz", wyciągnij napęd i zobacz czy go komp wykrywa. Później poszukaj poradnika pod twój napęd. Jeśli będzie Liteon to będzie trzeba kupic lub zrobić samodzielnie probe, aby zczytać klucz.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

psyhic888

Świeżak
Świeżak
Czyli kwestia przeróbki to tak naprawdę kwestia posiadanego napędu a nie modelu konsoli??
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Dokładnie, zdejmnij przedni panel i już będziesz wiedział z czym masz do czynienia.
 

psyhic888

Świeżak
Świeżak
Są żółte kabelki czyli Lite-On to którego tutoriala się trzymać??? I o co z tym chodzi "Jeśli będzie Liteon to będzie trzeba kupic lub zrobić samodzielnie probe, aby zczytać klucz."????
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Najpierw musisz mieć probe, żeby klucz zczytać, wtedy możesz coś dalej robić. Zobacze tutoriale które podał Ci kolega. Możesz popatrzeć na youtube także są filmiki jak zrobić flash napędu.

EDIT:
Są żółte kabelki czyli Lite-On to którego tutoriala się trzymać??? I o co z tym chodzi "Jeśli będzie Liteon to będzie trzeba kupic lub zrobić samodzielnie probe, aby zczytać klucz."????
Musisz mieć probe (igłe) aby zczytać klucz, bez niego nie przerobisz napędu.
Trzeba kupić takie coś:
USB PROBEl
Lub zrobić samemu, na forum jest poradnik.
 

psyhic888

Świeżak
Świeżak
Czyli trochę kombinowania będzie...
 

psyhic888

Świeżak
Świeżak
Jeszcze tylko link jakbyś podesłał do tego tutka jak zrobić probe to będę bardzo wdzięczny.
 

tel

Użytkownik
Użytkownik

psyhic888

Świeżak
Świeżak
Dobra nie czytałem, czy popełniłem przestępstwo?? Dzięki za help.
 

Do góry Bottom