Przerobka nietypowy problem

Leonidas

Świeżak
Świeżak
A wiec, niedawno kupilem nowego Xbox'a 360 w Media Markt, Po kilku dniach daje go do przerobki przed wczesniejszym sprawdzeniem stanu plomby. Gosc po jakims czasie dzwoni do mnie z nowina, ze ta konsola byla juz rozbierana. NAPEWNO nikt z mojego otoczenia jej nie ruszal. Wydaje mi sie ze koles otwierajac konsole poprostu spier!@@il sprawe i chce sie wymigac. Co o tym sadzicie, czy pracownik/cy media mogliby grzebac w X'sie? Do mnie to nie przemawia.

PS. Sory ze bez polskich znakow ale pisze na laptopie w ktorym nie da sie takowych wystukac.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
raczej koleś ani goście z MM nie grzebali bo niby kiedy i po co ?
ale nikt ci na 100% tego nie powie ...
ale np,mógl ktoś Xa kupić i oddać do sklepu a oni go znowu sprzedali ?
był też u mnie kolega z forum który kupił Xa w Saturnie wersję elit
a na dysku byla naklejka refubrished :/
 

dkmaster

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem osoba przerabiajaca niczego nie zepsula, skoro zadzwonil oznacza to ze jest uczciwy, plombe zdjac dla takiej osoby to zaden problem.
 

zooooounk31

Banned
tak jak quazimodo napisal - kliedys w mediamarkt kupilem mp3 sony walkman - bardzo fajna ale po podlaczeniu do 3 (!) komputerow nie dalo sie na nia nic wrzucic i wyswietlacz migal - bateria byla 100% ale wygladalo jakby sie rozladowywala. poszedlem, zareklamowalem, wzialem mp4 philipsa z doplata i co? mp3 jakies pietnascie minut pozniej trafila z powrotem do gablotki. takze mogliby ci sprzedac reklamowanego wczesniej xboxa i bardzo prawdopodone jest to, ze nie uznaja ci gwarancji bo plomby zerwane. ale pocieszy cie moze fakt ze gosciu ktory ci ja przerobil jest uczciwy bo w serwisie potrafia bezsladowo zdejmowac plomby i potem je z powrotem naklejac
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ale cos z tym xem nie tak? czy tylko tak Ci powiedzial?
 

swisteek

Banned
moim zdaniem to własnie ten gośc co przerabiał zawinił.
po co ktoś z MM miałby przerabiac konsole.?
 

zooooounk31

Banned
moim zdaniem to własnie ten gośc co przerabiał zawinił.
po co ktoś z MM miałby przerabiac konsole.?
Zastanowiles sie czlowieku co ty w ogole napisales ? jak to 'ktos z MM mialby przerabiac konsole?"? Boze, widzisz i nie grzmisz.....
nie gosc z MM tylko wczesniejszy uzytkownik ja otworzyl, zerwal plombe a potem dal na reklamacje i mu ja przyjeli - nie sprawdzili czy z plombami jest wszystko ok
 

Leonidas

Świeżak
Świeżak
Aha, no dzieki za wasze zdania. Co do Xa to wszystko z nim ok, przedtem gralem na nim w oryginaly, teraz tylko dostalem info ze byl juz przedtem rozbierany, ale X juz przerobiony i jutro mam go dostac. Dalej nie wiem co o tym myslec, moze rzeczywiscie sam fakt ze zadzwonil i dal info dodaje temu info jakiejs wiarygodnosci. Martwi mnie mozliwosc, ze za jakies pol roku X mi padnie a ja bez gwarancji, ani od MS ani od przerabiacza.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
jak sie rozwali to bedzie hooyowa sprawa bo nie udowodnisz dla Media Marktu ze konsola miala wczesniej zerwana plombe..
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
jak zadzwonil to uczciwy. Zabieraj konsole i lec do nich jak najszybciej bo nie ciekawa sytuacja i powiedz, ze to nie tylko tobie sie trafilo!
 

swisteek

Banned
nie sprawdzili czy z plombami jest wszystko ok
Ty myślisz, że oni są niedojeba** i nie sprawdzili...
 

UKEN

Użytkownik
Użytkownik
Przy oddawaniu sprzetu np. Xboxa w MM zawsze sprawdzaja plomby. Kiedys mielismy sytuacje ze kupilismy XBoxa 360 dla klienta w MM i naped byl totalnym trupem, musieli wymienic sprzet na nowy. Mysle ze czesto sprzet oddany przez klienta wraca tam na polke bo "moze akurat zacznie dzialac i sie sprzeda"
 

Do góry Bottom