[Przeróbka] Sprawdzenie przeróbki

krygo

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Czy da się jakoś sprawdzić jak mamy przerobionego xboxa?? Czy jest to xtreme czy iextreme. W jakiej wersji itp.

Co może być wgrane jeżeli był przerabiany w styczniu tego roku najnowszym wtedy softem??
 

kraftu9

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem jak sprawdzić ale masz pewnie iXtreme 1.5.
 

krygo

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak sprawdzić ale masz pewnie iXtreme 1.5.
To nie jest moja konsola tylko znajomego. Wtedy jak ją przerabiał to nie znał się kompletnie na tym.

Dzięki za szybką odpowiedź...

Może ktoś jeszcze się wypowie???
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
odczytaj firmware napędu DVD i otwórz go w notatniku naciśnij F3 i wpisz kolejno 1.4 , 1.5 , 1.51 , 1.6 w zależnaości który ci znajdzie to taki masz wgrany
 

krygo

Użytkownik
Użytkownik
odczytaj firmware napędu DVD i otwórz go w notatniku naciśnij F3 i wpisz kolejno 1.4 , 1.5 , 1.51 , 1.6 w zależnaości który ci znajdzie to taki masz wgrany


Jak to zrobić?? Tzn. jak odczytac FW?? A co jeżeli miałby xtreme??
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
poszukaj na youtubie filmiku
dosflashem możesz odczytać
 

krygo

Użytkownik
Użytkownik
poszukaj na youtubie filmiku


Nic nie znalazłem po polsku, a po ang niezbyt skumam... Nie ma gdzieś instrukcji (najlepiej pisanej) po polsku??
 

krygo

Użytkownik
Użytkownik
Help
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Musisz rozebrać konsolę, podłączyć napęd kablem SATA do PC i w programie JungleFlasher odczytasz swój aktualny FW. To po krótce.

Możemy się domyślać jeszcze jaka to wersja FW jeśli napiszesz jaki masz napęd i kiedy mniej więcej wgrywany był soft.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak ci chodza gry z wave 2 to masz ixtreme 1.4 albo 1.5
jak z wave 3 to masz ixterme 1.51 albo 16
wtedy raczej na bank nie bylo 1.51 i 1.6 wiec masz jedna z tych 2
jak masz liteona to na bank 1.5 (bo innego softu nie ma na ten naped)
 

krygo

Użytkownik
Użytkownik
jak ci chodza gry z wave 2 to masz ixtreme 1.4 albo 1.5
jak z wave 3 to masz ixterme 1.51 albo 16
wtedy raczej na bank nie bylo 1.51 i 1.6 wiec masz jedna z tych 2
jak masz liteona to na bank 1.5 (bo innego softu nie ma na ten naped)

To nie jest moja konsola jak już zresztą pisałem. Nie będę jej rozkręcać bo się nie znam i nigdy tego nie robiłem. Nie wiem też jaki ma napęd. Konsola była przerabiana styczeń/luty tego roku...
Czy jest możliwość przerobienia go jeszcze raz tzn wgrania najnowszego możliwego iextrema??
 

Do góry Bottom