Przeróbka xbox 360 slim

cd1

Użytkownik
Użytkownik
Czy byłby mi ktoś w stanie podać link do tutoriala przerobienia wszystkich napędów w xbox 360 slim

Z góry dzięki
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej by było żebyś wiedział jaki tam masz napęd i chip przez rozkręcenie konsoli i napędu
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
Szukałem trochę na ten temat i jakie napędy na dzień dzisiejszy można przerobić w slimie ??
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik

cd1

Użytkownik
Użytkownik
ok, dzięki ;) a czy jest możiwość sprawdzenia napędu bez rozkręcania konsoli ??
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
nie ma, i nie ma opcji nie uszkodzenia plomby i nie utrata gwarancji, i jest opcja ,że cie serwis i tak nie minie, drilla sam se raczej nie zrobisz.
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
no tak, to możesz mi podać strone na którym jest tutorial z napędem który da sie przerobić ( w slimie ) Wielke dzięki :D
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/tutorial-jak-zrobic-flash-nowego-xbox360-slim-70276.html rozkręcenie cię i tak nie minie bo tak się nic nie dowiesz jaki tam napęd masz. ale ci może pomóc Xbox 360 Drives - List bez rozkręcenia.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
czy jest możiwość sprawdzenia napędu bez rozkręcania konsoli ??
Jest. LOT NO i numer seryjny, chociaż nie daje 100% pewności.
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
OK, a czy ten tutorial jest na slima http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/%5Btutorial%5D-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html i rozumiem że niemam sugerować się tym Wiec tak , flash jest możliwy tylko dla konsol z napędem LITEON soft 9504 ,dla 0224 już nie . i moge go zrobić lt+2 ???
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
Xbox 360 Drives - List tu zobacz jaki masz. dane są tylko na oko. slot masz na pudełku.napędu Lite-On 1175 nie przerobisz obecnie ,ale nie ma szans prawie około kilku procent ,że na niego trafisz. to link uniwersalny latwiej ci będziesz jak ustalisz jaki masz napęd.zobacz jaką masz date produkcji konsoli
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
i ten link który mi podałeś na początku jest na lt+2.0 ???
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
lt sobie nawet sobie znajdzie na google zalezności od napędu jest exsite na xbox-sky
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
różni się tym ,że 1 to temat stary zbiorczy o początkach flasha slima i problemach ogólnie a drugi flash do konketnego modelu
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak mam 0225 to czym mam przerobić ( na lt+2.0 ) ??
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
i czy można podmienić plik z lf+.... na lt+2.0 w drugim poradniku
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
i czy można podmienić plik z lt+.... na lt+2.0 w drugim poradniku
???
 

Do góry Bottom