Przeróbka XBOX Slim

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
odczytujesz nand z konsoli, wgrywasz xella aby wydobyć cpu key, później za pomocą klucza dekodujesz nand i wyciągasz odpowiedni plik do ltu a do nand-u konsoli wgrywasz odczytany wcześniej nanddump.
 

marcinry

Świeżak
Świeżak
Xbox 360 slim e 500gb z listopada 2014 można juz przerobić?
 
Ostatnia edycja:

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Xbox 360 slim e 500gb z listopada 2014 można juz przerobić?
Nie i zapewnetak zostanie

Wysłane z mojego Honor 7.
 

marcinry

Świeżak
Świeżak
Hm. Widziałem ostatnio taka na olx przerobiona. Tzn chyba bo nie znam sie na tym ale w opisie sprzedający podal ze odpala gry z dysku na usb a wnazwie bylo xbox 360 E 500gb rgx-rgh. To by chyba oznaczalo ze ma jakąś starsza wersje. Tak?
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jaka masz wersje plyty głównej.
 

marcinry

Świeżak
Świeżak
Aha. A dokładniej.jak to sprawdzić. Serio nie znam si na tym i jak czytam na forach t czarna magia to co ludzie piszą. Dzwoniłem do jakiegoś tam serwisu w listopadzie to facet zapytal tylko o datę produkcji i powiedzial ze sie nie da chyba ze dopiero na poczatku 2016. Zastanawiam sie juz nawet czy nie sprzedac konsoli i kupic starszej. Tylko pytanie czy kts to kupi skoro nie da się jej przerobić. No chyba ze ktos kogo stać wydać 200 zl na fife 2016
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Musisz zerknąć z lewej strony konsoli w lewy bok najlepiej poświęć latarka i zobacz ile masz kondensatorów na płycie głównej jak jeden to masz płytę Winchester której nie da się przerobić jak nie wiesz jak ma to wyglądać wpisz w Google Corona Winchester będziesz miał foto

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ma winchester z taka datą produkcji

Wysłane z mojego Honor 7.
 

marcinry

Świeżak
Świeżak
Pozagladalem poświęciłem i widzę. Winchester.
 
Ostatnia edycja:

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No to nic z nią nie zrobisz ani Rgh ani LTU 2 zostają ci tylko oryginały

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom