Przeróbka XBOX Slim

sobolek

Banned
Użytkownik
@ Up. Dzięki.

Jeszcze kilka :
1. Mógłbyś podrzucić jakieś namiary na to gdzie mogę dobrze a tanio przerobić (Kuj-Pom - dokładniej Nowe Nad Wisłą - Takie małe miasteczko ;) ).
2. Jak znajdziesz to daj linka najlepiej z allegro jakąś odpowiednią nagrywarkę (jak najtańsza - byle by gry działały z niej itp. ))
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mógłbyś podrzucić jakieś namiary na to gdzie mogę dobrze a tanio przerobić (Kuj-Pom - dokładniej Nowe Nad Wisłą - Takie małe miasteczko ;) ).
Usługi
http://xboxforum.pl/uslugi-49/poszukuje-osoby-ktora-przerobi-mi-konsole-1537/

Jak znajdziesz to daj linka najlepiej z allegro jakąś odpowiednią nagrywarkę (jak najtańsza - byle by gry działały z niej itp. ))
LITE-ON iHAS124-19 B XBOX BURNER MAX XGD3 GW24M FV (2940031850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Najtańsza jaką znalazłem na Allegro posiadająca BurnerMax.

Jeśli chcesz taniej to poszukaj na forum.. Jest jak sflashować iHas'a, jak przerobić inną nagrywarkę na iHas'a i ostatnio wyszedł BurnerMax Payload Tool, który podobno współpracuje z iHas'ami rewizji C i D. Wszystko jest tylko trzeba wiedzieć jak szukać ;)

Pozdrawiam :)
 

darus0955

Banned
Użytkownik
jeśli chodzi o ihasa to radzę iść do jakiegoś komputerowego i kupić za ok 80zł i wrzucić FW samemu niż płacić 120zł, takie jest moje zdanie
 

Kuczyński-Cichocki Błażej

Świeżak
Świeżak
Witam, mam do przerobienia konsolę Slim
Dash : 2.0.155740
Data prod. : 2011-05-13

Czy jest możliwość przeróbki owej konsoli ?
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Na 99% jest możliwość wgrania LT o ile nie masz w nim hitachi. 100% możliwość zrobienia RGH
 

Pepcok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. W tym temacie często pojawiają się pytania w stylu "Mam napęd X/Mam konsolę z X, czy mogę ją przerobić". Moje pytanie jest troszeczkę inne. Dowiedziałem się dziś, ażeby nie dokonywać aktualizacji, gdyż zablokuje to możliwość przeróbki w przyszłości (mówię o napędzie, nie chipie). Jest to prawda, częściowa prawda czy nieprawdziwa/nieaktualna informacja?

Posiadam Slima, nie sprawdzałem dokładnie kiedy produkowany i jaki mam napęd.
 

TigraTeam

Banned
Witam. W tym temacie często pojawiają się pytania w stylu "Mam napęd X/Mam konsolę z X, czy mogę ją przerobić". Moje pytanie jest troszeczkę inne. Dowiedziałem się dziś, ażeby nie dokonywać aktualizacji, gdyż zablokuje to możliwość przeróbki w przyszłości (mówię o napędzie, nie chipie). Jest to prawda, częściowa prawda czy nieprawdziwa/nieaktualna informacja?

Posiadam Slima, nie sprawdzałem dokładnie kiedy produkowany i jaki mam napęd.
Na obecną chwile nieprawda
 

risen145

Świeżak
Świeżak
Witajcie. Da się ltka w tej slimce?
Data produkcji: 2012-06-26
D: 2.0.16202.0
Napęd to Liteon.
 

TigraTeam

Banned
Witajcie. Da się ltka w tej slimce?
Data produkcji: 2012-06-26
D: 2.0.16202.0
Napęd to Liteon.
rgh
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
lub emulator napędu wasabi360 / xkey360
 

dippaolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A w tym przypadku gdy mam taką konsole?
Data produkcji: 24.10.2012
D: 2.0.16202.0

Da rade coś z tą konsolą zrobić aby odpalić kopie gier?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Przeróbka xbox slim

Tak rgh

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

Ochcio66

Świeżak
Świeżak
Witam,
chciałbym dowiedzieć się czy mogę zrobić LT w swojej konsoli, czy pozostaje mi tylko RGH(wiadomo, wyższy koszt) i jakie są orientacyjne koszta za ww. usługi ?
Xbox slim 2011-09-29
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
rgh mozliwe...a lt od około 80 zł do 350...
 

Ochcio66

Świeżak
Świeżak
@up
Nie do końca zrozumiałem, twierdzisz, że tylko rgh w moim przypadku ? Czy być może powinienem sprawdzić coś jeszcze w celu dokonania bardziej szczegółowej analizy ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
mozesz zrobić rgh i lt...roznica to ceny....rozbierz konsolke zeby sprawdzić jaki napęd...
 

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam takie pytanie bo mój młodszy kuzyn chce kupić xboxa 360 a jak wiadomo nówki to tylko slimy a chce po zakupie od razu przerobić. Na co musi uważać przy kupnie które slimy są nie przerabialne? Dodam że zależy mu bardziej na lt niż rgh/jtag.
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Jak znajdziesz to kupuj z datą produkcji do sierpnia 2011.
Data jest na naklejce przy kodzie kreskowym.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak kupi do sierpnia 2011 to LT poniżej 100zl, jak nowsza to ponad 300. Mam nowke z LTU na sprzedaż jakby co to pw

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

sergio19-90

Użytkownik
Użytkownik
Witam ,chce przerobic slima ""2009 sierpien 25."" mam pytanko ? tzn ja juz robilem flash na falconie z napędem benq, w tej nowej konsoli jaki jest napęd ? i czy robię to samo co z falconem ? Jungleflasher,potem odczyt dvd key ,potem kopia dvd key i zapis nowego softu do napędu?
 

Do góry Bottom