Przeróbka z LT na LT+

RudolFo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Chciałem samemu zrobić update z Lt na Lt+. Przy poprzednim przerabianiu dostałem jakiś key.txt i nic więcej (domyślam się, że w nim jest zapisany klucz napędu). I w związku z tym mam pytanie.
Czy teraz przy przerabianiu wystarczy, że przez dosflasha wgram to Lt+, czy muszę wpierw je "przerobić" w jungleflasher ze swoim kluczem tak jak tam pisze: http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html .
I jak to jest z tym kluczem bo w poradniku jest on w pliku .bin a ja mam go normalnie w notatniku spisanego, czy potrzebuje te pozostałe pliki czy ten key co mam wystarczy?
 

clumzy

Użytkownik
Użytkownik
musisz wkleić w lt+ swój klucz.
jak masz spisany na kartce czy w plik txt to robisz manual spoof w JF w zakladce firmtool 32

/po kliknięciu manual spoof wyskoczy okienko tam wpisujesz swój klucz zamiast tych cyferek.
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
A jak dalej wyglada to z tacka i tym wlaczaniem i wylaczaniem? Mam gotowe dostosowane FW juz i teraz jak dalej?
 

clumzy

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem jaki masz rodzaj napędu,wgrywaj według tutka jbc to pisz.
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
Naped to liteon v1 no to ide rozkrecic konsole i ide probowac tylko niewiem czy pod dosflashem czy jungleflasherem hmm
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
Hmm udac sie chyba udalo konsoli nie uwalilem nic sie niebawilem z zadnymi kabelkami poza sata i tyle. Niby wszystko oki tylko teraz niewiem jak sprawdzic czy ten fw jest ;p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zobacz czy ci gry wypalane pod LT działają
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
Ten black ops pl by shopasqad odpalil mi sie tylko jeszcze nie aktualizowalem dasha do najnowszego
 

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
ViRuEL: masz dummy.bin? jesteś pewny że to od tego napędu? więc nie martw się tacką walnij odrazu erase w zakładce mtk flash. A ja nie zadziała half open i erase nie musisz sie przedstawiać (intro):)
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
Jestem pewny bo sam wyciagalem klucz z tego napedu :p i caly czas mam je na dysku i tak dalej juz po sprawie mam black opsa i dziala z tym ssv1 mialem nagrac dzisiaj nfs`a i cod`a na nowo i mysle o graniu troche w live ;p
 

Do góry Bottom