Przerobka !

matiXxX

Użytkownik
Użytkownik
elo ;d jakiego ixtreme wgrac ? 1.6 czy 1.5 ? a podobna jest taki ze wchodza wszystkie tz. 1.5 i 1.6 ? co najlepsze doradzcie ?
 

speeder114

Banned
Żadnego. NIE PRZERABIAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

speeder114

Banned
Mam pytanie.
Po co chcesz przerobić konsolę ?





A jak już to 1.5.
 

matiXxX

Użytkownik
Użytkownik
Bo nie pracuje i nie stac mnie na gry po 180 zl ;/
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz wybierać z tych dwóch to Ixtreme 1.6 ponieważ do grania w najnowsze gry będziesz potrzebował tylko Activate.iso, które sobie nagrasz na płytkę:)
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
Ja na twoim miejscu bym czekał na LT+ lub wgrywał LT 1.1 i grał bez parchowania itp.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie.
Po co chcesz przerobić konsolę ?





A jak już to 1.5.

Lepiej już 1.6. Jest nowsze i lepsze. Ale na Twoim miejscu wybrałbym LT. Albo poczekać na LT+. Nie przerabiam, nie kradnę.
 

matiXxX

Użytkownik
Użytkownik
To znaczy ze te LT to ze kazda gra na to wejdzie z 1.5 i 1.6 ?
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
Te nowe gry z zabezpieczeniem ap25 chodzą na jtag ?
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem , czy chodzą na Jtag.Ja na twoim miejscu bym poczekał na ten LT+ , i w tym momęncie nie przepłacał bym 2 razy za flash;].Niestety ja taki błąd popełniłem , ale za to już gram od miesiąca , a nie musze czekać na LT+]

Pozdro.;)
 

Qdlaty

Użytkownik
Użytkownik
zdecydowanie 1.6 a nawet jak wgrasz 1.5 to tez nic straconego jest przecież waves patcher
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
zdecydowanie 1.6 a nawet jak wgrasz 1.5 to tez nic straconego jest przecież waves patcher
No tak masz rację , że jest wave patcher , ale po co ma się w to bawić , jak na LT nie trzeba patchować.A zresztą , jak gdzieś ten ziomek będzie przerabiał , to mu powiedzą , że np LT jest najlepszy jak narazie , nie trzeba patchować gierek itp.
 

AlCapone1

Banned
poczytaj o AP2.5 i będziesz wiedzial ocb
 

darec1

Banned
Użytkownik
Rowne dobrze Microsoft za miesiac moze wyposcic jakies nowe AP
Takze wstrzymajcie sie ....
 

Do góry Bottom