Przeróbka

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
witam mam konsoel z tej aukcji . czy pójda mi gry z AP 2.5? pisze że najnowszy ixtreme. napęd zbytnio nie wiem jaki ale jak zdjąłem ta przednia obudowę to w tej dziurce nie było kabli NOWY XBOX 360 ARCADE ODBLOKOWANY JASPER SKLE !!!!P (1328707215) - Aukcje internetowe Allegro
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Jeżeli najnowszy to LT+ , czyli pójdą ci na nim gry z AP2.5.
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
a jeżeli włożę do napędu grę i okaże się że jej nie odczyta to wtedy dostane jakiegoś bana albo oflagowanie konsoli ? nie mam podłączonej konsoli do neta
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
zapytaj sprzedawce jaki FW. jak nie masz podłączenia do neta to TYLKO może Cię offlagować co prowadzi do bana jeżeli się podłączysz, no chyba że jednak jest LT+, ale prędzej czy później i tak Cię to czeka hehe
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
z live nie korzystam narazie i raczej nie zamierzam. czekam na dalsze wypowiedzi bo już zasysam NFS i nie wiem czy pójdzie.pytałem sprzedawcy i powiedział że nie pamięta co to za przeróbka była.i czy można grać offline w NFS:HP ? czy trzeba uaktualniać dasha ? i jeszcze dostałem osobno na płycie klucz xbox czyli jaki mam napęd (tam chyba te ciete ścieżki są)data produkcji 2009-07-13
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
podbijam
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiemy jakiego masz iX..

Ściągnij NFS:HP i się przekonamy czy pójdzie.
Tak trzeba uaktualnić dasha, żeby zagrać w NFS:HP.

Napisz jeszcze jaki release ściągasz, bo nie wszystkie da się odpalić na LT+.
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
Nazwa releasu: Need.for.Speed.Hot.Pursuit.PAL.XBOX360-LoCAL
Dane techniczne:
Kod:
Region gry: PAL
takie cos .wyczytałem na aukcji pisało wgrany najnowszy IXtreme ale sprzedawca nie pamięta już jaki wgrywał mam dopiero 1,40/6,83 GB pobrane cos z megaupload ciągnie słabo
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
A kiedy go wgrywał wiesz?
Mniej więcej data jest potrzebna.

Release jak najbardziej dobry (a nawet najlepszy w sieci).
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
W połowie listopada była aukcja ja kupiłem chyba 22 jak dobrze pamiętam tutaj link do aukcji NOWY XBOX 360 ARCADE ODBLOKOWANY JASPER SKLE !!!!P (1328707215) - Aukcje internetowe Allegro ps . dzieki za pomoc plusy czy karma niewiem jak to sie nazywa juz leca .żeby dash zaktualizować to trzeba ten trick z kinect adventures zrobić ?mam dash 2.0.9199.0
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
podbijam
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
to jest na 99% LT 1.2 lub starszy, 12 grudnia pojawił się dopiero LT+
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
czyli gry z AP 2.5 nie pójdą ? i czy jest jakiś sposób na AP 2.5
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak, LT+

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
Możesz próbować sposobu na aktualizacje 3xdash (poszukaj na forum gdzies to jest opisane) ale ja na twoim miejsu flashowałbym do LT+.
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
już ten numer z grami od kinecta zrobiłem mam nowy dash. teraz tylko czekać aż się pobierze. aktualizacje na LT+ zrobię po nowym roku.a czy jak już pobiore NFS to będę musiał to jakoś nagrywać specjalnie czy tylko przez abgx przeposzczę i wypale. gram tylko offline
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
podbijam
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
Przepuścisz przez nowego abgx i powinno działać
 

szuliKSG

Użytkownik
Użytkownik
juz wszystko działa zrobiłem metodą 3 dash i ladnie śmiga dzięki wszystkim za wskazanie mi "odpowiedniej ścieżki"
wesołych świąt
 

Do góry Bottom