Przeróbka

pulpido

Użytkownik
Użytkownik
Jak widzę aukcje na allegro, gdzie ogłaszają się, że przerabiają xboxy, to często z nazwie jest "LT+". Co to oznacza? Widziałem też kilka tematów na forum, o AC 3, Fable 3 itp. i użytkownicy mieli z tym problem. O co chodzi? Planuję niedługo zaopatrzyć się w AC brotherhood'a i nie chce skopać płyty. Z tego co się orientuje, to jak pobiorę sobie obraz ISO jakiejś nowszej gierki, to ma on jakieś zabezpieczenia 'AP 2(?)', tak? I jak nagram ten obraz gry na płytę to xbox mi jej nie odczyta? Co oznacza to LT+, co to daje i jak sprawdzić czy przeróbka jest LT+? Do tej pory jedyny co mnie interesowało związanego z x'em to kiedy wychodzi dana gra :D Od kilku dni zacząłem się bardziej tym interesować i chciałbym się dowiedzieć o co z tym chodzi. Do tego jutro jade z xboxem kuzyna do przeróbki. (Link do aukcji, KLIK) To jest ta "przeróbka LT+"?
 

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
lt+ 1.1 to po prostu najnowsza przeróbka dla większości napędów (np. Lite On). Umożliwia ona odpalanie wszystkich pirackich gier na xboxa, również tych z najnowszym zabezpieczeniem ap2.5 (gry typu fable 3, ac:b i nfs hot pursuit). Jest też (przynajmniej na razie) "bezpieczna" do gry przez live'a. (ja nic nie gwarantuje, prędzej czy później przerobiona konsola dostanie bana na live'a).
 

pulpido

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak przerabiałem swoją konsole ponad rok temu, to teraz musze znowu przerobiać na LT+ żebym mógł grać w nowsze gry?
 

Kamikaze

Banned
Tak
 

Do góry Bottom