Przerobka

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
a moze jakis szybki tutor jaka gre i jak wypalic??
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
Moj dasz to 2.0.147 chcialem wypalona gierke dzis uruchomic mialem w glownym menu uruchom gre nie dalo sie niestety wlaczyc wywala do profili,gdy dalem wiecej opcji gdzie powinno sie pojawic logo gry mialem tam logo xbl
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przerobka

a moze jakis szybki tutor jaka gre i jak wypalic??
Dział ISO.artykuły.i tam jest wszystko a nawet więcej.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

hiob350

Świeżak
Świeżak
Witam mam sprawunie :)
Natomiast nie mam pojecia co to jest Pal jaki mam LT i jakie gry moge wypalać, ogólnie i w skórcie nie wiem co mam w swoim Xsie. Konsole przerabiałem na początku tego roku. Kopia gry jaką mam i jaka mi działa to Mafia 2
Proszę o pomoc
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak przerabiałeś w po 15 stycznia 2012 to masz LT+3.0
Nagrywasz gierki tak jak w tym poradniku http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/


@dawn

dasboard to oprogramowanie konsoli.
 

hiob350

Świeżak
Świeżak
ok dzieki, a co to jest ten dasz? wiec jeżeli mam LT 3.0 to gra na 2.0 mi nie pójdzie ?
 

hiob350

Świeżak
Świeżak
i jak zweryfikować czy gra jest pod lt 3.0 czy 2.0? i jeżeli mam 3.0 i gra jest na 3.0 muszę ją przepuszczać przez abgx ?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
i jak zweryfikować czy gra jest pod lt 3.0 czy 2.0? i jeżeli mam 3.0 i gra jest na 3.0 muszę ją przepuszczać przez abgx ?
dash to jest te całe menu w konsoli.Jeżeli masz grę xgd3 (czyli te gry co ważą 8,12 gb - 8,14 gb) sptachowaną na LT+ 3.0 to pójdzie tylko na LT+ 3.0
 

hiob350

Świeżak
Świeżak
no ok ale po tej Konsole :: Alan Wake [PL] [Region Free] wstawce wnioskuje że jest to xgd2 ale z kąd mam wiedzieć jaki LT ? czy będzie działać na mojej konsoli? czy przepuszczać abgx ?


sory że tak męcze ale im bardzie wkradam sie w temat tym wiecej pytań,
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master

Info Zamykam bo się offtop straszny robi. Co miało być powiedzione to zostało. AMEN

 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom