Przez chwile stres :)

PUMBA-20

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponad tydien temu kupiłem sobie xbox slim 360 250gb, gralem dzisiaj wylaczwylem gre za okolo godzinke chcialem sobie pograc. Wlaczam konsole ekran czarny, konsola nie suzkala pada i ogolnie nie krecily sie zielone diody, palila sie jedynie srodkowa. Na padzie migały zielone diody. Pojechalem jakas godzine temu do media expert na gwarancje, podlaczylismy wszystko do tv i objawy jak u mnie, koles podpial kabel hdmi ( ja mam zwykly na euro) i konsola odpalila normlanie:) podlaczyl konsole z powrotrm pod moj i dzialala :D powiedzial ze jak bedzie sie tak dzialo zebym przyniosl i wezma ja na gwarancje :) Mial ktos tak kiedys? dziwny przypadek, jestem ciekawy czym mogobyc to spowodowane.
 

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
Oj chlopie marnujesz konsolke nei grajac na hdmi :D

//Co to wnosi do tematu? Nie masz zamiaru pomóc, to nie pisz. - Dymek
 

TigraTeam

Banned
Moze z kablem cos nie tak:)
 

Darkoo19

Banned
Ja mam takie coś :D i u mnie jest tak. Jeśli odpalę konsolę, a televizor mam wyłączony to ona tak jakby czekała, gdy odpalę TV to od razu konsola się włącza. A jak mam włączony telewizor i wtedy włączę konsolę to od razu się uruchamia :D
 

PUMBA-20

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczymy może bedzie wszystko okey;)
 

Darkoo19

Banned
na pewno, ja mam tak odkąd kupiłem ;]
 

Pawel80900

Świeżak
Świeżak
Możliwe, że to jednak coś z kablem. Ja nigdy czegoś takiego nie widziałem ;p
 

xluki

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie troche pad ześwirował.
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Może kabel coś nie łączył.Albo w padzie było coś nie tak.
 

PUMBA-20

Użytkownik
Użytkownik
Patrzyłem na przewodowym padzie rowniez i nie pomoglo :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hmm spróbuj wyczyścić konsoli pamięć podręczną - może coś pomoże
 

Dajman21

Banned
Darkoo19
Mam to samo :D.
Moja konsolka tak jakby 'czeka' na włączenie TV :)
 

Darkoo19

Banned
Nom właśnie . Moja tak samo ;] cwana jest :D jak uruchomię TV to ona wtedy się włącza .
 

PUMBA-20

Użytkownik
Użytkownik
A moze jest taka opcja w ustawieniach konsoli, ze wlacza sie dopiero jak dotrze sygnal z tv :D
 

Darkoo19

Banned
Nie mam pojęcia, w sumie to nawet tego nie szukałem ;D na razie mi to nie przeszkadza .
 

WULKAN13

Świeżak
Świeżak
Ja też tak miałem dziś ale dodatkowo wywaliło komunikat błąd e 64!!!i właśnie mi uświadomili forumowicze zebym ją wysłał na serwis!!!też x box slim...ma miesiąc i grałem dziś może z 10 raz max.poprostu porażka...
 

Do góry Bottom