Przrobiony XBOX 360 - Problem z instalowaniem gier z pendriva

Surox

Banned
Użytkownik
Świeżak
Kilka dni temu kupiłem przerobionego Xboxa 360. Niestety nie wiem w jaki sposób został on przerobiony. Osoba, od której go kupowałem mówiła, że bez problemu można instalować na nim gry wrzucone wcześniej na pendrive. W dniu zakupu na dysku miałem już zainstalowane kilka gier, do uruchomienia których nie potrzebowałem płyty. Sam również postanowiłem pobrać i zainstalować jakąś grę. I tutaj pojawia się mój problem. Żadna z pobranych z internetu gier nie działa. Pobrany plik .iso konwertuje za pomocą programu Iso2God, a następnie kopiuję na skonfigurowanego pod Xboxa pendriva za pomocą programu "Horizon". Po podłączeniu pendriva do konsoli na liście zainstalowanych gier wrzucony na pendriva tytuł się nie pojawia. Po wejściu w zakładkę "Pamięć masowa" w ustawieniach i wybraniu pendriva z listy, w folderze "Gry" widać wrzuconą przeze mnie grę, obok której wyświetla się żółte kółko z wykrzyknikiem. Gry nie da się uruchomić, ponieważ zdaniem konsoli plik jest uszkodzony. Nie jest to pojedynczy przypadek. Próbowałem zainstalować już kilka gier pobranych z internetu. W każdym przypadku występuje ten sam problem. Dodam, że wersje demonstracyjne pobrane z internetu i wrzucone na pendriva w taki sam sposób jak pełne wersje działają bez problemów. Ktoś zna przyczynę tego problemu? Proszę o pomoc :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
uruchom konsole z eject (otwarcie tacki) jeśli zamiast menu konsoli odpali się xell

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Surox

Banned
Użytkownik
Świeżak
Po wciśnięciu przycisku do wysuwania tacki konsola uruchamia się w taki sam sposób jak po wciśnięciu przycisku do uruchamiania. Wyświetla się menu konsoli.

Czy możliwe jest, że ten problem pojawia się ponieważ robię coś nie tak podczas przerabiania formatu gry lub kopiowania jej na pendriva? Być może podczas zmiany formatu lub kopiowania te gry faktycznie ulegają uszkodzeniu? A może po prostu przeróbka, którą mam nie pozwala mi na instalowanie pirackich wersji gier z pendriva i dlatego wyświetla się informacja, że plik jest uszkodzony? Doradźcie coś, proszę. Próbowałem już chyba wszystkich sposobów znalezionych w internecie i żaden z nich nie działa. Co mogę robić nie tak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Po wejściu w zakładkę "Pamięć masowa" w ustawieniach i wybraniu pendriva z listy, w folderze "Gry" widać wrzuconą przeze mnie grę, obok której wyświetla się żółte kółko z wykrzyknikiem. Gry nie da się uruchomić, ponieważ zdaniem konsoli plik jest uszkodzony.
Konsola jest przerobiona na LT sam napęd, nie masz RGH. Musisz grać z płyt.
 

Surox

Banned
Użytkownik
Świeżak
Słyszałem, że mając przeróbkę LT niemożliwe jest granie bez włożonej do napędu płyty. W moim przypadku gry, które miałem zainstalowane na dysku po zakupie konsoli działają bez konieczności wkładania płyty do napędu.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
zostały zakupione przez xbox live

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Surox

Banned
Użytkownik
Świeżak
Na dysku nadal znajdują się "save'y" do co najmniej 50 gier. Jestem niemal pewny, że nie były to gry kupione przez Xbox Live. Nie wydaje mi się, żeby osoba, od której kupiłem konsolę miała masę oryginalnych gier i mówiła przy tym, że są to pirackie wersje pobrane z internetu. Jakieś inne możliwości?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie ma innych. Save o niczym nie świadczą, mogł grać z płyt.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

pablotikoz

Świeżak
Świeżak
Kilka dni temu kupiłem przerobionego Xboxa 360. Niestety nie wiem w jaki sposób został on przerobiony. Osoba, od której go kupowałem mówiła, że bez problemu można instalować na nim gry wrzucone wcześniej na pendrive. W dniu zakupu na dysku miałem już zainstalowane kilka gier, do uruchomienia których nie potrzebowałem płyty. Sam również postanowiłem pobrać i zainstalować jakąś grę. I tutaj pojawia się mój problem. Żadna z pobranych z internetu gier nie działa. Pobrany plik .iso konwertuje za pomocą programu Iso2God, a następnie kopiuję na skonfigurowanego pod Xboxa pendriva za pomocą programu "Horizon". Po podłączeniu pendriva do konsoli na liście zainstalowanych gier wrzucony na pendriva tytuł się nie pojawia. Po wejściu w zakładkę "Pamięć masowa" w ustawieniach i wybraniu pendriva z listy, w folderze "Gry" widać wrzuconą przeze mnie grę, obok której wyświetla się żółte kółko z wykrzyknikiem. Gry nie da się uruchomić, ponieważ zdaniem konsoli plik jest uszkodzony. Nie jest to pojedynczy przypadek. Próbowałem zainstalować już kilka gier pobranych z internetu. W każdym przypadku występuje ten sam problem. Dodam, że wersje demonstracyjne pobrane z internetu i wrzucone na pendriva w taki sam sposób jak pełne wersje działają bez problemów. Ktoś zna przyczynę tego problemu? Proszę o pomoc :)
mam ten sam problem
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ten sam? identyczny?
próbowałeś wyłączyć konsolę i włączyć poprzez naciśnięcie guzika od wysuwania tacki napędu?
jaki masz model konsoli, slim czy fat? masz jakieś oprogramowanie wgrane na konsoli takie jak na przykład aurora albo fsd (freestyle dash)?
po uruchomieniu konsoli włącza się tylko oryginalny dashboard microsoftu?
nie podałeś żadnych detali więc to wróżenie z kuli
 

pablotikoz

Świeżak
Świeżak
Kilka dni temu kupiłem przerobionego Xboxa 360. Niestety nie wiem w jaki sposób został on przerobiony. Osoba, od której go kupowałem mówiła, że bez problemu można instalować na nim gry wrzucone wcześniej na pendrive. W dniu zakupu na dysku miałem już zainstalowane kilka gier, do uruchomienia których nie potrzebowałem płyty. Sam również postanowiłem pobrać i zainstalować jakąś grę. I tutaj pojawia się mój problem. Żadna z pobranych z internetu gier nie działa. Pobrany plik .iso konwertuje za pomocą programu Iso2God, a następnie kopiuję na skonfigurowanego pod Xboxa pendriva za pomocą programu "Horizon". Po podłączeniu pendriva do konsoli na liście zainstalowanych gier wrzucony na pendriva tytuł się nie pojawia. Po wejściu w zakładkę "Pamięć masowa" w ustawieniach i wybraniu pendriva z listy, w folderze "Gry" widać wrzuconą przeze mnie grę, obok której wyświetla się żółte kółko z wykrzyknikiem. Gry nie da się uruchomić, ponieważ zdaniem konsoli plik jest uszkodzony. Nie jest to pojedynczy przypadek. Próbowałem zainstalować już kilka gier pobranych z internetu. W każdym przypadku występuje ten sam problem. Dodam, że wersje demonstracyjne pobrane z internetu i wrzucone na pendriva w taki sam sposób jak pełne wersje działają bez problemów. Ktoś zna przyczynę tego problemu? Proszę o pomoc :)
również mi nie działa...
 

Do góry Bottom