Przywitaj się i odrazu kilka pytań.

chmuri

Banned
Użytkownik
Witam:) Niedawno wygrałem Xboxa 360 Wersja Arcade najprawdopobiej to jest ten słyny jasper(zasilacz mam 150 W i wyprodukowana w 2009 05-13) co tak wszyscy o niego sie biją. Chciałem gorąco przywitać wszystkich userów tego zancnego forum choć wiem że troche stary jestem na tego typu rozrywki.Chciałem podziękować adminowi że ktoś w końcu wpadł na pomysł i zebrał wszystkie informacje w jednym poście i je krótko i na temat opisał BRAWO bo to się nie zdarza na innych tematyczych forach tylko każdy odrazu pisze poszukaj sobie a jak wiadomo to jest strata czasu przeszukiwanie forum skoro ktoś kto jest expertem może to wszystko zebrać w jedym temacie.

Planuje zakup dysku oczywiście 250 giga przystosowanego do Xboxa Link do dysku wraz z jakąś obudową i pytanie mam czy jeśli będe grał TYLKO w orginalne gry to jest możlwiość że MS zbanuje mi dysk twardy?.Oraz konta live na cały rok.Pytanie mam odnośnie chłodzenia czy jest ono konieczne?? Planuje x'a postawić w miejscu gdzie będzie miał sporo miesja z tyłu jak i sprzodu obudowy.
Teraz czysto pytanie do graczy jak się gra w FPP bo posiadam narazie 2 gry forza 2 i gears of War 2 i celowanie w tej grze to dla mnie jest mały dramat i dlatego raczej nie będe grał w FPP bo z PC moim zdaniem myszka do podstawa przy takich grach chyba że ktoś zna jakiś sposób nauczenia się szybkiego poruszania się w grach tego typu na padzie.

Dodałem moją osobę do grupy która będzie grała tylko w oryginalne gry, ponieważ nie stac mnie na ewentualne naprawy oraz zbanowanie konsoli na platwormie Live.Najbardziej mnie dziwią userzy którzy narzekają na czyste płyty DVD które dochodzą do 10zł :D. Ja moge tylko napisać tyle żeby sobie poszli do sklepu i wydali 150zł na grę oryginalną bo to jest oznaka braku inteligencji z ich strony ponieważ jeśli komuś 10 krotna wartość płytyczystej nie odpowiada w porównianiu z oryginalnymi tytułami to zostawiam to bez komentarza... Zwracam się z prośbą do użytkoniuków z worcławia którzy chcą się wymieniać ew zamieniać lub sprzedawać tytuły o utworzenie stosownego tematu w odpowiednim dziale w celu wymiany informacji/doświadczeń oraz spotkań.

Pozdrawiam i życzę Wszystkiego najlepszego w Nowym Nadchodzącym roku 2010
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Od dysku raczej nie dostaniesz bana, prędzej byś go dostał za inne FW w napędzie konsoli... Grając w same oryginały, bez przeróbki jest niemożliwe, żeby dostać go... Chłodzenia dodatkowego nie musisz dokupować (chyba, że ci bardzo zależy...), wystarczy, że konsola ma przestrzeń i ma wentylację... Co do celowania... kwestia wprawy, widziałem na YT raz filmik jak chłopak radził jak nauczyć się grać w FPP na konsoli, jak znajdę to podam ci linka...
 

euro

Banned
co do celowania pograsz trochę to sie nauczysz i juz nie będziesz chciał wrócic do myszki tak jak ja :)
 

Harakiri

Użytkownik
Użytkownik
witamy witamy ;d

ale sie rozpisales oO

Planuje zakup dysku oczywiście 250 giga przystosowanego do Xboxa Link do dysku wraz z jakąś obudową i pytanie mam czy jeśli będe grał TYLKO w orginalne gry to jest możlwiość że MS zbanuje mi dysk twardy?.Oraz konta live na cały rok
jezeli nie przerobisz konsoli to szansa jedna na 200,000 ze bedziesz mial pecha i Cie omylkowo zbanuja

Pytanie mam odnośnie chłodzenia czy jest ono konieczne?? Planuje x'a postawić w miejscu gdzie będzie miał sporo miesja z tyłu jak i sprzodu obudowy.
to wystarczy :> zeby mial swobodny dostep do swiezego powietrza

Teraz czysto pytanie do graczy jak się gra w FPP bo posiadam narazie 2 gry forza 2 i gears of War 2 i celowanie w tej grze to dla mnie jest mały dramat i dlatego raczej nie będe grał w FPP bo z PC moim zdaniem myszka do podstawa przy takich grach chyba że ktoś zna jakiś sposób nauczenia się szybkiego poruszania się w grach tego typu na padzie.
gow jest akurat ciezka gra dla nowych graczy fps, polecam serie cod oraz left 4 dead

edit;//

@down

2, nie wiesz nie pisz - microsoft zablokowal TYLKO karty pamieci, dyski zostawil w spokoju :>
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
1. Jak nie będziesz miał przerobionego napędu, ryzyko bana jest praktycznie żadne.
2. Kup oczywiście dysk m$. Gdyż z tego co się orientuję m$ w ostatniej aktualizacji zablokował nieoryginalne karty pamięci i dyski. Tak przynamniej pisało na tym forum, ale głowy nie dam.
3. Jak ma dużo miejsca dodatkowe chłodzenie jest zbędne.
4. Szybki sposób uczenia? Przez praktykę. Inaczej się nie nauczysz. A jak się już nauczysz to sam stwierdzisz, że strzelanie na padzie jest bardzo wygodne.
 

sobel

Użytkownik
Użytkownik
2. Kup oczywiście dysk m$. Gdyż z tego co się orientuję m$ w ostatniej aktualizacji zablokował nieoryginalne karty pamięci i dyski. Tak przynamniej pisało na tym forum, ale głowy nie dam.

Nie na nieorginalnych dyskach można grać niemożna na pewnych kartach pamięci.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
A co do grania na myszce i klawiaturze to na allegro ( lub poszukaj w mieście w sklepach z grami ) pojawia się czasem przejściówka ( nie pamiętam nazwy ) która umożliwia podłączenie klawiatury i myszki ( PS2 lub USB ) oraz nawet pada dualshock do konsoli X360 . Więc jeśli chcesz grać na myszce i klawiaturze wystarczy zakupić tą przejściówkę .
 

chmuri

Banned
Użytkownik
A co do grania na myszce i klawiaturze to na allegro ( lub poszukaj w mieście w sklepach z grami ) pojawia się czasem przejściówka ( nie pamiętam nazwy ) która umożliwia podłączenie klawiatury i myszki ( PS2 lub USB ) oraz nawet pada dualshock do konsoli X360 . Więc jeśli chcesz grać na myszce i klawiaturze wystarczy zakupić tą przejściówkę .
A gdzie coś takiego podłączyć? Do USB?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Teraz czysto pytanie do graczy jak się gra w FPP bo posiadam narazie 2 gry forza 2 i gears of War 2 i celowanie w tej grze to dla mnie jest mały dramat i dlatego raczej nie będe grał w FPP bo z PC moim zdaniem myszka do podstawa przy takich grach chyba że ktoś zna jakiś sposób nauczenia się szybkiego poruszania się w grach tego typu na padzie.
Jesli chodzi o sterowanie, heh, ja jestem czlowiekiem ktory cale zycie gral na PC, czasami u znajomych ale bardzo zadko. Narzekałem że ciezko mi sie gra itp, sprawilem sobie sam osobiscie konsole, zaczalem grac i tak sama przyszla wprawa ;), teraz nie chce mi sie nawet grac na PC w gry typu Call of Duty. W nowych grac FPS jest "wspomaganie" (w takim TPP GTA4 samo nawet nacelowuje ;)).
Z padem jest wygoda, mozesz "stac na glowie" i grac, a przy PC jak drewno musisz siedziec :p.

Jesli chodzi o banowanie konsoli to dostaje sie tylko i wylacznie za piractwo - jesli nie bedziesz mial przerobionego napedu, nie musisz sie o nic takiego martwic.

http://www.allegro.pl/item868244583_xfps_max_shooter_x360_nowka_najtaniej.html#gallery
 

maclogan

Banned
Użytkownik
A gdzie coś takiego podłączyć? Do USB?
No raczej tak bo innego wejścia w X360 nie ma . O to właśnie chodziło jak kolega adidas2009 podał w linku powyżej .
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Witamy na forum ;) Ta do tej myszki to rok temu na forum były identyczne pytania dotyczące xFps...
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/klawiatura-i-mysz-do-xboxa-32517.html
http://xboxforum.pl/sprzet-f11/xcm-xfps-sniper-plus-prosba-o-info-2372.html
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/xfps-360-a-31182.html
http://xboxforum.pl/problemy-f23/jak-podlaczyc-klawiature-i-myszke-do-x360-9503.html

Oraz konta live na cały rok
Jak wgrywasz sobie calaki (czytaj: oszukujesz ;) --> Pogoogluj sobie: LukkPL ; taki gtag.) to możesz mieć bana na konto.

Pytanie mam odnośnie chłodzenia czy jest ono konieczne?? Planuje x'a postawić w miejscu gdzie będzie miał sporo miesja z tyłu jak i sprzodu obudowy.
Sam mam falcona i powiem krótko - jak ma ze 20 cm wolnej przestrzeni to będzie gitara - nie kupuj dodatków do xboxa - wentyle jakies doczepiane shajs taki chiński. Nie warto ;)!

ktoś zna jakiś sposób nauczenia się szybkiego poruszania się w grach tego typu na padzie.
Ja znam i się tak nauczyłem grać na padzie - wybierasz czułość myszki na najniższą i grasz dobre 5-10 minut. Później na wyższą. I tak po 5-10 minut aż się przyzwyczaisz. Na tych wysokich nie bedziesz w stanie grać więc obniżysz do taki, która Ci pasuje i gwarantuje że będzie wporządku ;)!

Dodałem moją osobę do grupy która będzie grała tylko w oryginalne gry, ponieważ nie stac mnie na ewentualne naprawy oraz zbanowanie konsoli na platwormie Live.Najbardziej mnie dziwią userzy którzy narzekają na czyste płyty DVD które dochodzą do 10zł :D. Ja moge tylko napisać tyle żeby sobie poszli do sklepu i wydali 150zł na grę oryginalną bo to jest oznaka braku inteligencji z ich strony ponieważ jeśli komuś 10 krotna wartość płytyczystej nie odpowiada w porównianiu z oryginalnymi tytułami to zostawiam to bez komentarza... Zwracam się z prośbą do użytkoniuków z worcławia którzy chcą się wymieniać ew zamieniać lub sprzedawać tytuły o utworzenie stosownego tematu w odpowiednim dziale w celu wymiany informacji/doświadczeń oraz spotkań.
Wymieniałem się z kilkoma userami: HellScreamer; CyceroXX i powiem szczerze że jestem zadowolony! Halo miałem po 2 dniach :DD.

A tak gwoli informacji jakbyś chciał to uderzaj na pm albo gg bo małe spotkanko forumowe organizujemy! ;)

pzdr
 

chmuri

Banned
Użytkownik
Wymieniałem się z kilkoma userami: HellScreamer; CyceroXX i powiem szczerze że jestem zadowolony! Halo miałem po 2 dniach :DD.

A tak gwoli informacji jakbyś chciał to uderzaj na pm albo gg bo małe spotkanko forumowe organizujemy! ;)

pzdr
no właśnie ceny gier powalają wieczorem będę miał zdjęcia konsoli jak ją ustawie w odpowiednim miejscu;)
 

maclogan

Banned
Użytkownik
no właśnie ceny gier powalają wieczorem będę miał zdjęcia konsoli jak ją ustawie w odpowiednim miejscu;)
Bez przesady z tymi cenami gier U mnie w mieście za starsze , używane tytuły trzeba dać od 15-20 zł , za nowsze ( tak z przed 3-4 miesięcy ) około 100zł a jeśli nie chce się kupować to za 10-20zł ( w zależności od wartości gry ) można wymienić grę na inną.
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
 

chmuri

Banned
Użytkownik
Bez przesady z tymi cenami gier U mnie w mieście za starsze , używane tytuły trzeba dać od 15-20 zł , za nowsze ( tak z przed 3-4 miesięcy ) około 100zł a jeśli nie chce się kupować to za 10-20zł ( w zależności od wartości gry ) można wymienić grę na inną.
No właśnie ja jestem do tyłu z grami więc będę musiał nadrobić.:)
 

jerro

Użytkownik
Użytkownik
"Najbardziej mnie dziwią userzy którzy narzekają na czyste płyty DVD które dochodzą do 10zł . Ja moge tylko napisać tyle żeby sobie poszli do sklepu i wydali 150zł na grę oryginalną bo to jest oznaka braku inteligencji z ich strony ponieważ jeśli komuś 10 krotna wartość płytyczystej nie odpowiada w porównianiu z oryginalnymi tytułami to zostawiam to bez komentarza..."

a najbardziej mnie denerwują tacy obłudni pseudo moraliści jak ty.Dlaczego nie kupisz sobie oryginalnego dysku MS za ok 300zł (120GB)tylko szukasz podróbki?bo chcesz więcej i taniej- to jest wg. twoich słów oznaka braku inteligencji- idź do sklepu , kup oryginalny dysk i nie będziesz miał tych pytań i wątpliwości choćby co do bana.Ale każdy dokonuje własnego wyboru, a jak się za coś płaci to powinno się wymagać , a prawda jest taka ,że większość płyt dostępnych na rynku nie powinna być dopuszczona do sprzedaży , nawet jakby płyta kosztowała 1zł -skoro nie spełnia swojej roli, to jest to kradzież 1zł.Więc powinniśmy być świadomymi konsumentami i wymagać jakości, a towary wadliwe powinny zniknąć z rynku i nie jest kwestią ceny ile zapłacisz...jak będziesz niezadowolony z jakości obrazu HD na swoim tv(pomimo ze ma np.w specyfikacji FullHD, a ma tylko 900linii) , to proponuję ci abyś poszedł do sklepu i kupił sobie "dobry" tv, który będzie 10 razy droższy i nie narzekał że ciebie oszukali , bo zapłaciłeś przecież tanio!pamiętaj aby nie mieć też pretensji jak ci x360 porysuje oryginalną płytę(rysuje tak samo oryginalne jak i nie)- przecież go wygrałeś , masz za darmo...pozdrawiam
 

chmuri

Banned
Użytkownik
A najbardziej mnie denerwują tacy obłudni pseudo moraliści jak ty.Dlaczego nie kupisz sobie oryginalnego dysku MS za ok 300zł (120GB)tylko szukasz podróbki?bo chcesz więcej i taniej- to jest wg. twoich słów oznaka braku inteligencji- idź do sklepu , kup oryginalny dysk i nie będziesz miał tych pytań i wątpliwości choćby co do bana.Ale każdy dokonuje własnego wyboru, a jak się za coś płaci to powinno się wymagać , a prawda jest taka ,że większość płyt dostępnych na rynku nie powinna być dopuszczona do sprzedaży , nawet jakby płyta kosztowała 1zł -skoro nie spełnia swojej roli, to jest to kradzież 1zł.Więc powinniśmy być świadomymi konsumentami i wymagać jakości, a towary wadliwe powinny zniknąć z rynku i nie jest kwestią ceny ile zapłacisz...jak będziesz niezadowolony z jakości obrazu HD na swoim tv(pomimo ze ma np.w specyfikacji FullHD, a ma tylko 900linii) , to proponuję ci abyś poszedł do sklepu i kupił sobie "dobry" tv, który będzie 10 razy droższy i nie narzekał że ciebie oszukali , bo zapłaciłeś przecież tanio!pamiętaj aby nie mieć też pretensji jak ci x360 porysuje oryginalną płytę(rysuje tak samo oryginalne jak i nie)- przecież go wygrałeś , masz za darmo...pozdrawiam
No tu mnie masz :) choć pseudo moralistami możesz nazwać równie dobrze 80% ludzi których mijasz na ulicy ....a po ropo dyku twardego chce 250 giga kupić a nie widziałem na allegro a skoro się da zrobić taki MODowany dysk i nie ma wspływu na gwarancje samej konsoli oraz XBOX Live to czemu mam z tego nie skorzystać?:) Umnie znajomi mają poprzerabiane ale coś im się zepsuje to poprostu idą do sklepu i kupują nową konsole i po temacie.Mnie tak jak 99% urzytkowników forum nie stać na taką "naprawę".I tak sobie pomyślałem że może sobie kupię jakąś tanią sztukę arcade za już przerobioną żeby mieć do grania we wszystko a tą sobie zostawie tylko do tzw "perełek".A posiadanie orginalnych gier to jest fajna spraw całe życie na miernych kopiach na PC to chociaż zobacze jak to jest mieć Xboxa "oryginlanego"

Pozdrawiam i dziękuje za twój komentarz.
 

huba45

Świeżak
Świeżak
Jest możliwość że prześle z komputera na x'a gre na dysk twardy. To będe mógł w nią grać ? (chodzi mi o to żeby bez płyty na dysk bezpośrednio wrzucić bo kupiłem nowego x'a elite i nie mam za bardzo na giery) prosze o pomoc. pzdr Fzk
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Jest możliwość że prześle z komputera na x'a gre na dysk twardy. To będe mógł w nią grać ? (chodzi mi o to żeby bez płyty na dysk bezpośrednio wrzucić bo kupiłem nowego x'a elite i nie mam za bardzo na giery) prosze o pomoc. pzdr Fzk
Czy wrzucić się da to nie wiem ( może tak ) ale bez płyty z grą i tak nie zagrasz . Bo żeby gra się uruchomiła to potrzebna jest płyta w napędzie .
 

huba45

Świeżak
Świeżak
Tak właśnie myślałem ;] dzieki.
 

Do góry Bottom