Przywrócenie instalacji gier na HDD już możliwe

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

damimavpl

Użytkownik
Użytkownik
miałem to samo i źle kabelek przylutowałem (styki nie łączyły)

Supex

Użytkownik
Użytkownik
a czy zasadnicze znaczenie ma w którą stronę przylutowane są rezystory 100om?

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Dla rezystora nie ma to żadnego znaczenia

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zmień diode na 1n4148

dzikrk

Użytkownik
Użytkownik
Nie chce ktoś odsprzedać gotowego kabelka? :D tylko za normalną cenę a nie jak za nie wiadomo co ;d

damimavpl

Użytkownik
Użytkownik
Ja dałem sobie spokój, sprzedałem zbanowaną konsole i kupiłem nową i nie mam zamiaru jej przerabiać.

pawelstryju

Użytkownik
Użytkownik
Ja dałem sobie spokój, sprzedałem zbanowaną konsole i kupiłem nową i nie mam zamiaru jej przerabiać.
dokładnie - najlepszy sposób

damimavpl

Użytkownik
Użytkownik
Stałem się legalny i teraz proszę o Polskiego LIVE :yeye:

Polaczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
MAm taki komunikat

"Old secdata.bin not found. Console might be not banned already patched or secdata.bin overwritten"

Konsole jest z dashem 8955 i ma blokade hdd jest zbanowana mimo tego nie moge jej odblokować hdd dlaczego mam taki komunikat, pik bin zgrany napewno ok 4 razy.

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
masz nadpisany secdat.bin. nic z tym nie zrobisz - blokady nie da sie zdjac.

Polaczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na razie z 3 konsolami jakie robiłem wynik: 1 odblokowana, 2 nie udało się odblokować więc jak na razie niska skuteczność a jakie wy macie doświadczenie w tej materii ?

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
u mnie skuteczność 99%
tylko jedna miała nadpisany secdata
ale ostatnio ciekawy przypadek: po odbanowaniu konsola po 5 dniach ponownie
wróciła z banem bo właściciel 2 raz podłączył się do neta , i co i znowu odbanowana :D:D:D
więc uznaję że skuteczność 100%

Polaczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co nadpisuje ten plik secdat.bin ?

MS na 6 kwietnia zapowiedział aktualizacje jak wejdzie ta aktualizacja na gry pewnie i tak ponownie zabanuje hdd

pawelstryju

Użytkownik
Użytkownik
A co nadpisuje ten plik secdat.bin ?

MS na 6 kwietnia zapowiedział aktualizacje jak wejdzie ta aktualizacja na gry pewnie i tak ponownie zabanuje hdd
jak to "aktualizacja na gry" ?
zbanować jak już to mogłaby aktualizacja dasha a nie na gry bo w ogóle to jak chcesz to ściągnąć ;D

bojer

Użytkownik
Użytkownik
Tak samo jak każdą aktualizację Dashboard'a - z internetu na pendrive/płytkę i do konsoli.

6 kwietnia będzie aktualizacja, którą pewnie większość będzie chciała zainstalować. Swoją drogą ciekaw jestem jak nowe features'y będą działać z banem ^_^

Polaczek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aktualizacja będzie na necie 6 kwietnia trzeba ja tylko ściągnąć i wgrać z pen drive, ciekawi mnie czy spowoduje to ponowne zablokowanie hdd na mojej zbanowanej konsoli i czy pozwoli używać pamięci usb na zbanowanych konsolach. MS walczy ostro z piractwem nie zdziwiłbym sie jakby aktualizacja wykrywała przerobione konsole Ixtreme LT najlepsze jest to że aktualizacja może przeróbki LT wykrywać odznaczać konsole a ban formalnie dostanie sie np za 4 miesiące więc czekanie na wieści nic tu nie daje. :D

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Witam ja mam kilka pytan byc moze padly one juz w tym temacie ale jak narazie ich nie znalazlem (ciagle szukam :p)
1. Na schemacie jest wtyczka LPT i teraz pytanie od ktorej strony jest pokazana tzn. od strony ktora wpinamy do gniazda LPT komputera czy od strony na której lutujemy.
2. Czy program NandPro powinien sie odpalic bez podlaczonego kabla LPT (nie chodzi mi o jego dzialanie tylko czy wogole sie wlaczy) u mnie po zainstalowaniu port95nt.exe wlacza sie na ulamek sekundy i okno znika.

Savio

Użytkownik
Użytkownik
Witam ja mam kilka pytan byc moze padly one juz w tym temacie ale jak narazie ich nie znalazlem (ciagle szukam :p)1. Na schemacie jest wtyczka LPT i teraz pytanie od ktorej strony jest pokazana tzn. od strony ktora wpinamy do gniazda LPT komputera czy od strony na której lutujemy.2. Czy program "NandPro" powinien sie odpalic bez podlaczonego kabla LPT (nie chodzi mi o jego dzialanie tylko czy wogole sie wlaczy) u mnie po zainstalowaniu port95nt.exe wlacza sie na ulamek sekundy i okno znika.
NandPro jest programem uruchamianym z poziomu konsoli CMD.
Start - > Uruchom - > CMD
Nawigujesz do folderu gdzie masz nandpro, i uruchamiasz "nandpro.exe lpt: -r16 nand.bin 0" na przyklad :)

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki Savio :D teraz się odpala, ale niestety coś jest nie tak (najprawdopodobniej coś źle polutowane) dlatego proszę kogoś siedzącego w temacie o odpowiedź na 1 pytanie.

Oprócz tego mam nowe pytanko jak to jest s tymi GND trzeba tylko połączyć wszystkie 3 kabelki, czy tylko 2.

euma

Banned
Oprócz tego mam nowe pytanko jak to jest s tymi GND trzeba tylko połączyć wszystkie 3 kabelki, czy tylko 2.

Wszystkie 3 GND łączysz razem.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom