Przywrócenie instalacji gier na HDD już możliwe

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Myślę, że można zamknąć ten temat, skoro NXE 2.09199.0 rozwiązuje ten problem bez kombinacji :)

mat22

Świeżak
Świeżak
No dobra... wiec skoro nowy dash odbanowuje nam konsole po banie... to co bedzie jak znow ja podepne do sieci? Znowu ban? Znowu blokada? I czy ponowne wgranie dasha odblokuje ew. kolejna blokade? Nurtuje mnie to juz od kilku dni... ale boje sie podpiac klocka do neta..:/

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
No dobra... wiec skoro nowy dash odbanowuje nam konsole po banie... to co bedzie jak znow ja podepne do sieci? Znowu ban? Znowu blokada? I czy ponowne wgranie dasha odblokuje ew. kolejna blokade? Nurtuje mnie to juz od kilku dni... ale boje sie podpiac klocka do neta..:/
Wiesz, posiadając bana, możesz mieć problemy z połączeniem z LIVE ;-)
A tak na serio to M$ zrozumiał, że przegiął i odpuścił sobie walkę z wiatrakami, przynajmniej na razie...
Ja odblokowałem sobie twardy dysk wkładając do konsoli dysk twardy z konsoli nieprzerobionej(po najnowszym update). Teraz wszystko śmiga.

mat22

Świeżak
Świeżak
No wlasnie ciekawe co by bylo... tylko ze za ta ciekawosc nie chce pozniej miec znowu zblokowanego dysku.. choc to teoretycznie dziwne by bylo, skoro dali dash ktory odblokowuje zeby zaraz spowrotem zblokowac:/ sick:/

boneszbo

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie jak za 5zł ten koleś po nagraniu jakieś płytki może odblokować nasz dysk??
ODBLOKOWANIE/ODBANOWANIE DYSKU XBOX 360 (1012415692) - Aukcje internetowe Allegro

lub to:
odbanowanie hdd xbox 360 (1021947361) - Aukcje internetowe Allegro

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
oj oj, wszystko ci sie pokrecilo :p

po pierwsze nowy update jest na stronie MS, mozesz go pobrac ZA DARMO i dysk bedzie odblokowany. A to co wyzej to installer dla x1 i tam odblokowanie dotyczy czego innego :p

swat24

Użytkownik
Użytkownik
Wgraj nowego dasha z oficjalnej strony xboxa Xbox.com | Xbox LIVE tu masz wszystko wytłumaczone http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/dashboard-2-0-9199-0-faq-i-problemy-50068.html nie musisz nic płacić.

boneszbo

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie Panowie!!
W końcu mogę instalować gierki :)
Instalacja 5 min ;) Jeszcze raz wielkie dzięki :)
A Ten koleś z allegro zarabia na tym, że podaje linka do pobrania nowego Dashboardu

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
powiedziales to co kazdy z nas dobrze wie :p

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
żal mi tych gości co wystawiają takie ałkcje na allegro

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom