PS2 czy Xbox

keniek

Użytkownik
Użytkownik
Co wybrać ps2 czy xbox-a
Mam już ps3 ale ograł bym sobie jakieś starsze tytuły
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Oczywiście PS2, bo:
-lepsze exclusive'y tj. God Of War, Gran Turismo, Kingdom Hearts, Metal Gear Solid, Final Fantasy, Devil May Cry, ...
-mnóstwo gier (ok. 10000 licząc także wersje kolekcjonerskie, itp.), Xbox był wtedy mało znaną konsolą i mało gier na niego wychodziło
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
przerobionego xboxa ze względu na:
Media center - kombajn multimedialny, odpala wszyyystkie formaty filmowe, graficzne i muzyczne
emulatory - możesz wrzucić sobie emulatory różnego typu starszych konsol
Microsoft też miał kilka exclusiveów, takie jak seria Halo czy forza.
polecam konsolę od MS
 

keniek

Użytkownik
Użytkownik
Przerobione konsole nie wchodzą w grę
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Ps2. Wbrew pozorom, przerobiona też potrafi odtwarzać sporo formatów i ma emulatory. Może nie tyle, co xbox, ale za to ma lepsze gry i pozwala odpalać tytuły z PSX. A GranTurismo 4? Poezja :)

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
xbox1 też ma możliwość emulacji gier z PSX
 

keniek

Użytkownik
Użytkownik
to która wybrać
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ps2, wydaje mi się że jest większa dostępność gier i akcesoriów co, jak co ale ps2 było w Polsce bardziej popularne niż xbox
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
xbox1 też ma możliwość emulacji gier z PSX
Tak, ale wydaje mi się, że jednak bezpośredni następca robi to lepiej :)

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Jak przerobiona konsola to xbox powody napisał pan w 3 poście
Jak nie przerobiona to ps2 bo mnóstwo gier na allegro nawet klasyki po 15zł w używce na allegro albo w komisach na xboxa mało gier bo był mało sławny w Polsce
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
PS2 ma procesor z PSX i do tego ma możliwość poprawiania grafiki w grach PSX (tzn. wygładzanie krawędzi, itp.). Emulacja nie jest zawsze dobra, spadki FPS, błędy grafiki, niektóre gry nie działają.
 

keniek

Użytkownik
Użytkownik
Coś mnie ciągnie do tego xbox-a gdyż mam ps3 i często wychodzą wersje HD
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Coś mnie ciągnie do tego xbox-a gdyż mam ps3 i często wychodzą wersje HD
Jak Cię ciągnie to kupuj. Z doświadczenia wiem,że można go dostać za grosze. Oryginalne gry też są tanie. Jest masa świetnych gier exclusive na tą konsolę. Ja Ci polecam na początek Forza Motorsport-do niej najlepiej dokupić jakąś dobrą kierownicę i Halo:Combat Evolved i Halo 2. A najlepiej jakbyś właśnie kupił konsolę przerobioną. Xbox przerobiony to niesamowity POWER. Nawet jego młodszy brat czyli Xbox 360 przy nim wysiada.
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
jak chcesz ixa to tylko przerobiony + większy hdd

kombajn multimedialny, sprzęt praktycznie bezawaryjny, online przez xbconnect czy xlink i powiedzmy sobie szczerze - exy które niszczą konkurencyjną ps2

do tego większość multiplatform wygląda lepiej na starym ixie


masz ps3 - zaryzykuj coś nowego a długie godziny szarpania będziesz miał gwarantowane
 

Do góry Bottom