PS3 fanboje - wasze zdanie!

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
To po h.u.j kupowałeś xboxa idioto ;p
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Hehe a juz myslalem ze subkultury platformowe przeminely%) Jeszcze kilkanascie lat temu jak sie zagrywalem na psx'ie toczyly sie wojny miedzy posiadaczami psx i nintendo 64 - nie mowiac juz konsole vs PC. Po tym pojawil sie xbox, ps2 i gamecube - wojny ciag dalszy. Myslalem, ze ludzie w koncu z tego wyrosli - no ale wlasnie, jedni wyrosli ale ciagle pojawiaja sie nowi mlodzi, ktorzy takie same maja gow*o w glowie jak ci starsi dawniej. Ta machina bedzie sie ciagle krecic. Kto toczy glupie dyskusje na temat zayebistosci swojej konsoli daje swiadectwo jak mocno jest dziecinny, niedojrzaly i zakompleksiony.
 

wujekbill

Użytkownik
Użytkownik
A nie myśleliście czasem, że to bierze się z zazdrości?
 

nasirus1983

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam obie konsole. Czy uważam, że któraś jest lepsza ? Trudno powiedzieć. Generalnie uzupełniają się nawzajem exclusive'ami. A gierki kupuję zazwyczaj na tą na którą jest taniej.
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma sensu mówić, co jest lepsze. Być może któraś z konsol jest lepsza, ale tego nigdy się nie rozstrzygnie. Każda ma swoje ekskluzywne gry. Każda ma wady, każda ma zalety.
Ja wybrałem Xbox'a ze względu na warunki budżetowe, a jak fanboye PS 3 sądzą, że 360 jest dla biedoty to powiem, że biedoty nie stać na żadną konsolę.
 

Do góry Bottom