PS3 Jailbreak, CFW vs Flash iXtreme LT+ v1.1

konar94

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Tak jak w temacie, która przeróbka lepsza? Na którą przeróbkę jest więcej fajnych gier i jak z grami po polsku na jailbreak i CFW (custom firmware)? Czy dużo jest gier (wystarczy z napisami) w polskiej wersji językowej na jailbreak i CFW? Czy ilość gier PL jest na jailbreak i CFW jest taka sama jak na iXtreme LT+ v1.1 czy jest jednak mniejsza? Czy jednak większość gier na jailbreak i CFW jest w innych językach? Pozdrawiam :)
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Jailbreak to "przeróbka" PS3, a iXtreme to "przeróbka" Xboxa 360, więc troche nie rozumie twojego pytania. Jeśli masz X'a to używasz iXtreme, a jeśli PS3 to używasz jailbreak'a.
 

konar94

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie nie mam żadnej z tej konsol i chcę wiedzieć którą bardziej opłaca mi się kupić pod względem przeróbki. Nie chodzi o samą przeróbkę tylko o gry dostępne na te przeróbki. I chcę wiedzieć która konsola oferuje bogatszy zestaw gier, w szczególności interesują mnie gry multiplatformowe w polskich wersjach językowych.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak chcesz Duużo Fajnych gier i Grać przez sieć bez cyrków Banami itp, Bierz Xboxa (nie slim, jego narazie nie da sie przerobić.Narazie) i przerabiaj LT+.
LT+ jest stealh, i jak narazie możesz grać przez sieć piratami bez obaw.
Jak masz gdzieś Multiplayer, Kochasz MGSa, nie chcesz płacić za Multi(Notabene nie bedziesz go używać) To bierz PS3

I chcę wiedzieć która konsola oferuje bogatszy zestaw gier, w szczególności interesują mnie gry multiplatformowe w polskich wersjach językowych.
Ktora konsola ma bogatszy zestaw gier multiplatformowych?
Rozbroiłeś mnie :D
 

mihcal5

Banned
na ps3 jest dużo bijatyk, co dla mnie jest bezsensowne i nudne
 

Gucci92

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzi ci o exclusivy, to ps3 ma jednak lepszą bibliotekę, i na dodatek wszystkie są po polsku(GoW III, Heavy Rain, Uncharted i wiele innych) sam będę przerabiał mojego ps'a jak przyjdzie z serwisu.
 

konar94

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I chcę wiedzieć która konsola oferuje bogatszy zestaw gier, w szczególności interesują mnie gry multiplatformowe w polskich wersjach językowych.

Ktora konsola ma bogatszy zestaw gier multiplatformowych?
Rozbroiłeś mnie
Chodziło mi która konsola ma bogatszy zestaw gier multiplatformowych DO POBRANIA Z INTERNETU ;P Aż takim idiotą nie jestem, żeby się pytać na którą konsolę zostało ogólnie wydane więcej gier multiplatformowych ;P
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Na xboxa masz prawie wszystkie gry w sieci, a na ps3 scena wrzuca gdzies mniej więcej od roku?
 

Do góry Bottom