PS3+X360+PC Jaki Router?

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki za wyjaśnienie :) WRACAJĄC DO TEMATU:

posłuchaj przejrzałem wszyściutkie opcje i brak funkcji wpisywania MAC adresu... ale.. z tego co widze to ten MAC adres routera "W tabelce" Interfejsy adres MAC-00-26-ed-92-e7-75 to wg mnie jest statyczny skoro nie można go zmienić..? a ty co o tym sądzisz? Może da się jakoś jeszcze to zrobić? tylko jednej rzeczy nie rozumiem...dlaczego X360 przekierowała porty elegancko i działa a z PS3 jest problem?

PS: A jeżeli ustawię IP STATYCZNE to czas dzierżawy mnie nie będzie interesował prawda? sorry że wracam...
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Brudsien idę na film "Bruce wszechmogący" będę tu przychodził co reklama. pozdro postaraj się odpowiedzieć na moje pytania aha. dzięki za cierpliwośc naprawdę, no cóż taki już jestem z natury UPARTY...
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze dwa pytania odnośnie czasu dzierżawy:

1.Czy ten czas dotyczy tylko routera czy tez innych urządzeń? (X360,PS3...)?
2.Pisałeś że jak ustawi się statyczne IP to czas dzierżawy się wyłącza, ale co się stanie jak w routerze damy IP automatyczne a w X360 stastyczne? Czy będzie połączenie z netem? Będzie ten czas dzierżawy włączony czy nie? Jak się to wszystko wtedy będzie działo?

Prosze o odpowiedź narazie na te pytanka. pzdr
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
1. Czas dzierzawy dotyczy urzadzen ktore dostaja ip od routera to troche logiki, on musi miec stale ip
2. Powinno byc polaczenie z netem a czas dzierzawy bedzie z tym ze jezeli router ustawi ip konsoli innemu kompowi, a pozniej konsola bedzie włączona to moze byc konflikt ip
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
aha a jak sie ustawi IP statyczne routera to już czas nie będzie ważny zgadza się? mam rację
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Podsumowując:
1.Jeżeli ustawię statyczne IP routera to czas zdierżawy "znika" TAK?
2.Jeżeli ustawię IP routera automatyczne i x360 automatycznie to czas dzierżawy będzie.Zgadza się ?
3.Jeśli ustwię IP routera automat a X360 statyczne to może być konflikt ten co opisałeś zgadza się?
4.Np. Ustawiam IP routera na Statyczne a X360 na automatyczne.. to jak działa ten "automat" IP na X360? umiałbyś to opisać "łopatologicznie" najlepiej na przykładzie...?(jak X360 może wziąźć sobie inne IP skoro Router ma statyczne..? wytłumacz mi to może źle rozumiem?


Czekam na potwierdzenia i odpowiedź na 4 pytanie. Brudsien już prawie rozwiązałeś moje problemy. nice. :)
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Brudsien odpowiesz mi na te pytania?
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Może nie tak zapytam:Czy byłbyś tak dobry odpowiedzieć na te pytania? prosżę
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Posłuchaj przejrzałem wszyściutkie opcje routera i brak funkcji wpisywania MAC adresu... ale.. z tego co widze to ten MAC adres routera "W tabelce" Interfejsy adres MAC-00-26-ed-92-e7-75 to wg mnie jest statyczny skoro nie można go zmienić..? a ty co o tym sądzisz? Czy będzie już NAT otwarty czy nie?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Rece opadaja, czy jak gdzies ci napisalem zeby zmieniac mac adres ?
Jak juz to przypisujasz adres ip na podstawie mac adresu
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
sorki pomyliłem się chodziło o adres IP routera... :) to jak bo wg mnie ma on statyczne IP. a ty co o tym sądzisz? Zresztą tam nigdzie nie widziałem opcji przypisywania IP routerowi... Tak więc Bedzie już NAT otwarty czy nie? I co proponujesz jeśli nie zadziała to? bo ja bym myślał nad routerem TP-linka....czekam na propozycje rozwiązania...
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
chyba się zamotałem UPS!... prosto z mostu słuchaj jak przypisałem te porty to będzie już NAT otwarty czy NIE?
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Zacznijmy sensownie jeszcze raz pomijając wcześniejsze posty bo się zamotałem: Jak ustawiłem porty tak jak widziałeś to wg ciebie będę miał NAT otwarty na PS3? Jeśli nie to co muszę zrobić?
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie po 3 tygodniowej przerwię z powodu arwarii PSN. Panowie zrobiłem tak jak "wszyscy" mówiliście przekierwoałem porty zarówno na X360 jak i na PS3. Tylko niestety na X360 NAT mam otwarty natomiast w PS3 NAT ograniczony.. Co jeszcze możecie mi polecić aby NAT na PS3 był OTWARTY a nie OGRANICZONY?, ponieważ kiedy gram w COD BO to pisze mi OGRANICZONY i nie mogę być hostem, zapraszać kumpli, no i mnie często wywala...Co robić? zgóry dziękuję za pomoc.
 

Do góry Bottom