PS4 białe

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
PS4 białe półroczne stan bardzo dobry.
Gwarancja jest do czerwca 2020 roku (nawet uszkodzenia mechaniczne), normalne ślady użytkowania np. mikroryski na błyszczącej powierzchni które ledwo co widać pod światło.
5 gier
Driveclub
Tlou
Lbp 3
Sw battlefront
Mortal Kombat X
+ 2 pady

wystukałem z mojego P8 Lite
 
Ostatnia edycja:

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Nie gwarancja a ubezpieczenie, które pozostawia wiele do życzenia. Jak na moje oko 1500 zl
 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Które pozostawia wiele do życzenia? Co masz na myśli?

wystukałem z mojego P8 Lite
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Zapewne o to że te ubezpieczenie czyli przedłużona gwarancja jest o kant żołędzia rozbić

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
A dlaczego?

Wysłane z mojego D5503
 

Miycerion

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo to jest wałek. Poczytaj dokładnie umowę ubezpieczenia. Naprawy są robione do kwoty zakupy konsoli (czyli jak kupiłeś za 1400 to do kwoty 1400) albo nowa konsola. Którekolwiek z powyższych i po gwarancji. Np kupiłem rozszerzona gwarancje na NN3DS konsola okazała sie wadliwa (źle odlane klawisze) skorzystałem z gwarancji sklepu (bo dystrybutor jest w czechach) i jakie było moje zdziwienie gdy po miesiącu konsola mi spadła. I mi powiedziano pan juz wykorzystał swoja gwarancje proszę przeczytać umowę ubezpieczenia...

Byłem z tym u prawnika podpisałem się pod tym więc nic z tym nie zrobię. I pamiętajcie to rzeczoznawca firmy ubezpieczeniowej decyduje wypłacić czy nie.

Kumplowi który miał super platinum ubezpieczenie PS4, stracił je po włamaniu a ci powiedzieli, że nie zabezpieczył konsoli.

Moja rada dokładnie czytajcie mały druczek w ubezpieczeniu.


Co do samego tematu na Twoim miejscu sprzedałbym wszystko osobno.

Ja zestaw wyceniam na 1500-1600 ale wydaję mi się, że więcej ugrasz sprzedając osobno niż w zestawie. Pytanie czy masz czas się bawić.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja miałem podobnie z ubezpieczeniem na telefon.
Ukradli mi telefon,sprawa na policji a ubezpieczalnia stwierdziła że telefon w kieszeni spodni jest wystawieniem go na tace zlodziejowi...
Takze sami widzicie

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
Koledze SAMSUNG galaxy s5 mini wpadł do wanny to dostał zwrot pieniędzy w postaci wyboru innego telefonu do tej kwoty. Wybrał htc i po około 2 miesiącach padł ekran (jakieś plamy czy coś) i juz nie mógł oddać telefonu nawet na gwarancje producenta.


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom