PSP gry w które trzeba zagrać.

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Witam jakie gry proponujecie bo nie znam za bardzo biblioteki tej konsolki. Dzięki za wszystkie propozycje (odpada seria tekken, ff i mała wielka planeta) Gt już mam :)
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
God Of War - Chains of Olympus (Ta gra w 100% wykorzystuje moc psp, jest to najładniejsza gra na te platforme)
GTA - Chinatown Wars
Resistance Retribution (czy jakoś tak :p)
To moje ulubione tytuły :)
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Te gta wygląda jak gta2 trudno mi będzie się przekonać. Proszę o więcej tytułów :D
 

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
FIFA 10
CRISIS CORE .....
ECHOCHROME I GTA cw
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
ECHOCHROME fakt wygląda sympatycznie :)
 

Stalker Kaczy

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem to Dantes Inerno
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Dante's Inferno nie zauroczył mnie grafiką ani efektami. Do God of War nadal żaden slasher nie dorasta.

GTA Liberty City Stories
GTA Vice city stories
MotorStorm: Arctic Edge
Killzone: liberation
Silent Hill: Shattered memories
Fat princess: Fistful of Cake
Monster Hunter Freedom Unite
LocoRoco
LocoRoco 2
LocoRoco Midnight Carnival
Dissidia Final Fantasy
Patapon
Patapon 2
Wipeout pulse
Daxter
God of War: Chains of Olympus
Syphon Filter Dark mirror
Sypho Filter Logan's Shadow
Burnout Dominator
Resisatnce Retribution
Star Wars The force Unleashed
Gry z serii lego ( z wyjątkiem Indiana Jones 2)
ATV offroad fury pro
Echochrome
Echoshift
Jak i Daxter: Zaginiona Granica (jednym się podoba, innym nie, zależy od tego, czy lubisz platformówki)
SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strike
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2 (jest jeszcze trójka, ale grafika mi się nie spodobała i jakby co sterowanie może nie pasować każdemu, chodzi mi o fireteam bravo, bo Tactical Strike to jest inny rodzaj gry)
Syphon Filter: Combat Ops (Gra tylko online)

Podam tylko dla ciekawostki grę, która na dużych konsolach wyszła bardzo dobrze, a PSP dostało gniot. Tom Clancy's EndWar, nie wydawaj ani grosza na tą grę bo jest nic nie warta! Wygląda jak gra z Amigi.

Chyba wszystko :p
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
God of War kilka dni temu ukończyłem (trochę za łatwe zagadki i za krótka) świetna gra 8,5/10. marek2fgc musiałem podziękować :)
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
I z tym GTA CW, może kamera jest izometryczna, ale nadaje smaczek grze i w nocy naprawdę wygląda ładnie. jedynie do czego mogę się czepiać to sterowanie pojazdem (trochę za ostro skręca) i wygląd postaci (postać kompletnie wyróżnia się w tle swoim wyglądem rysunkowym).

I jak tam GT? Jak dla mnie kompletna kaszana. Robili tą grę 5 lat, a nadal widzę błędy (Przednie prawe koło formuły Ferrari w ogóle się nie kręci jak jeżdzę lub Bugatii, zapomniałem ja ta część karoserii się nazywa co jest nad kołem, kaniakowaty kształt, rzuca się w oczy), brak poczucia prędkości, modelu zniszczeń, kariery i multiplayera. Śmiechu warte.

Teraz najbardziej dla mnie wyczekiwane gry to:
Final Fantasy Agito XIII
Resident Evil Portable
Guitar Hero Portable
Lego Harry Potter: Years 1-4 (mam nadzieję, że bez silnika zastosowanego w Lego Indiana Jones 2, bo to była kompletna kaszana. Wole stary silnik)
Monster Hunter Portable 3rd
ModNation Racers
Battlefield Academy
Lego Star Wars III: The Clone Wars
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Polecam prymitywne odmózdżacze w których można się zakochać:

Patapon1, 2
Loco Rocco
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
I z tym GTA CW, może kamera jest izometryczna, ale nadaje smaczek grze i w nocy naprawdę wygląda ładnie. jedynie do czego mogę się czepiać to sterowanie pojazdem (trochę za ostro skręca) i wygląd postaci (postać kompletnie wyróżnia się w tle swoim wyglądem rysunkowym).

I jak tam GT? Jak dla mnie kompletna kaszana. Robili tą grę 5 lat, a nadal widzę błędy (Przednie prawe koło formuły Ferrari w ogóle się nie kręci jak jeżdzę lub Bugatii, zapomniałem ja ta część karoserii się nazywa co jest nad kołem, kaniakowaty kształt, rzuca się w oczy), brak poczucia prędkości, modelu zniszczeń, kariery i multiplayera. Śmiechu warte.

Teraz najbardziej dla mnie wyczekiwane gry to:
Final Fantasy Agito XIII
Resident Evil Portable
Guitar Hero Portable
Lego Harry Potter: Years 1-4 (mam nadzieję, że bez silnika zastosowanego w Lego Indiana Jones 2, bo to była kompletna kaszana. Wole stary silnik)
Monster Hunter Portable 3rd
ModNation Racers
Battlefield Academy
Lego Star Wars III: The Clone Wars
W sumie jestem ogromnym fanem serii GT ale właściwie nie wiem ocb w tej grze. Spodziewałem się trybu kariery jak np. w GT4. Ukończyłem driving challece (myślałem ,że to licencje). Nie wiem co teraz mam tam zdobywać. Praktycznie prawie wszystkie trasy odblokowane auto za sporo cr i nic więcej. Brakuje motywacji bo jeździć aby jeździć?! To mija się z celem. Grafa mi się podoba szczególnie na el captan. Model jazdy dużo słabszy niż w ps2. Poczucia szybkości brak. Kariera tragiczna a w zasadzie jej brak wg. mnie. Tak czy inaczej z szacunku do serii daje 6/10. (przepraszam za literówki)
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Dungeon Siege 2
Daxter 2
Gang of LONDON
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Typowy wlasciciel PSP - slaba grafa=gra do ****
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Najnowszy teken jest całkiem niezły.
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Od siebie dodam Metal Gear Solid oraz call of duty roads to victory naprawdę świetne
PS.Gangs of London(grę miałem jakieś 3 lata temu ale polecam przebija gta)
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Gangs of london lepsze od GTA? Grafika słaba, brak wolnego miasta oraz fabuła w ogóle nie zrozumiała. Żałuję, że ją kupiłem (mimo, że kosztowała 35zł). Wygląda, jakby próbowali podrobić GTA, ale wiedzieli, że się im nie uda, ale robili to na siłę.
Najnowszy Tekken jest do bani. Pogoroszona grafika w porównaniu do 5, mniej rund, boss kompletnie niewydarzony. Fabuła każdej postaci jest dosyć krótka i większości brak przerywników, a endingi postaci też są krótkie. Już lepiej kupić Tekekn 5: Dark Ressurection.
A od kiedy jest takie coś jak Daxter 2? Prędzej Jak and Daxter, ale ta gra jest raczej dla młodszych dzieci, ze względu na humor jaki tam panuje.
 

Do góry Bottom