Punkty reputacji

wałek

Banned
czy punkty zdobyte mozna przeniesc do reputacji na konto w xbl?
i czy savy ktore ma na ogolnym profilu moze przeniesc do profilu w xbl?
 

maxan

Banned
co? .
Jak masz profil offline to wystarczy że wybierzesz 'dołącz do usługi xbl' i bedzie gitara ( w konsoli zmien region na panstwo na które sie rejestrujesz ) .
 

wałek

Banned
chodzi mi o to ze załozyłem konto na xbl i mam inny tag niz na poczatku...i w te gry co grałem jak nie byłem zarejetrowany nabiłem jakies punty w górnym prawym rogu...a gdy wchodze na profil w xbl do tych punktow nie ma i tez savy z gier tyche ktore gralem znikneły...czy da sie przeniesc z jednego na drugi to wszystko?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie
 

maxan

Banned
To musisz 'zarejestrować' to stare konto w usłudze live - punktów na inne konto nie przeniesiesz!!
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
Moze poprostu nie zalogowales sie i savy jak i ptk reputacji nie zapisaly sie bo niewiedzialy gdzie tzn do ktorego profilu je dopisac.
 

wałek

Banned
dzisiaj juz tego nie sprawdze...ale dzieki za pomoc
 

baqubak

Użytkownik
Użytkownik
Niedawno dołączyłem do xbox live :D i z tego co pamiętam po wybraniu "dołącz do usługi xbox live" automatycznie wszystko zapisane na moim profilu było na profilu z live
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale ogolem jezeli wylaczysz auto logowanie to o ile sam sie nie zalogujesz do profilu to niewazne ile gry przejdziesz czy ile achivmentow zdobedziesz i tak to Ci sie nie zapisze bo niby z kad konsola ma wiedziec do ktorego profilu ma to zapisac. A jak juz bedzie to w profilu to przy kazdym podlaczeniu sie do xbl to bedzie mu sie aktualizowalo to :)
 

Do góry Bottom