Pytania do ekipy

piotrek2oo9

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzień dobry, zakupiłem Xbox 360 20 GB Jasper LT3 przerobioną tak że mogę grać w kopie zapasowe. Jestem świeży a temacie. Dostałem w zestawie kilka gier (kopii zapasowych) i jak je włączyć? Np jedna grę mam na trzech płytach, muszę ją zgrać na dysk konsoli czy moge grać bez tego? A i jeszcze jedno pytanie, mam kabel HDMI a w monitorze typowe zejścia,jaka mam przejściówkę kupić?

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jak masz gre na trzech płytach to instalujesz wszystkie na dysku i potem będzie potrzebna tylko 1 płyta w napędzie, żeby gra się włączyła.
Są adaptery HDMI na VGA, czy na jakie tam potrzebujesz, najlepiej to by było ogarnąć sobie jakiś monitor/tv który ma wejście HDMI, to będzie ładna jakość.

piotrek2oo9

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jak z dźwiękiem jak taka przejściówkę kupię?

ROBI772

RGH
Użytkownik
Są adaptery z wyjściem 3.5, więc będziesz mógł sobie podłączyć głośniki/słuchawki na jacka.

piotrek2oo9

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok a jak monitor ma głośniki to nic nie muszę mieć tylko ta przejściówkę?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Głośniki w monitorze to dramat ale jak monitor ma wyjście jack to nic prostszego bo możesz podłączyć słuchawki lub głośniki. Oczywiście jakość dźwięku będzie zależna od DACa w monitorze a te są zazwyczaj mocno budżetowe.

Jest też oficjalne rozwiązanie, analog + cyfra i kosztuje to niewiele. Od biedy wykosztować można głośnik BT których jest teraz zatrzęsienie, oczywiście mówię o takich ze złączem jack.

Ps. Nawet jak masz zwykły kabel AV to po zdjęciu obudowy wejdzie jednocześnie z HDMI czyli masz cinch do tego kupujesz za kilka zł cinch > jack żeński.

Attachments

piotrek2oo9

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A coś takiego ma rację bytu?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli twój monitor ma dokładnie tę wersję złączą (d) a chcesz przesłać tylko obraz to jak najbardziej.

piotrek2oo9

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za pomoc,temat ogarnięty :)

Do góry Bottom