pytania dotyczące konsoli i gier

el-coyote

Świeżak
Świeżak
Witam,

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że z konsolami nigdy nie miałem do czynienia, więc proszę się nie śmiać ;)

Mam pożyczonego obecnie starszego (z 2007r) X360, nie przerabianego, którego niedługo będę musiał oddać. W związku z tym planuję zakup jakiegoś Slima 250GB - nie wiem tylko czy używka czy nówka. W zasadzie nie zależy mi tak na XBL, jednak fajnie by było od czasu do czasu zagrać live. W związku z tym mam kilka pytań dotyczących konsoli:

1. Jak jest z tymi banami za przeróbki? W temacie odnośnie banów są rozbieżności odnośnie tego, za co nadawane są bany... Czy za przerobiony napęd czy za granie na piratach? Czy kupno takiej przerobionej konsoli pozwoli mi na granie w oryginały w necie?

2. Czy do Slim'a 4GB da radę włożyć dysk 250GB "do środka"? Niby na allegro są dyski z obudowami już w kwocie 160 zeta i na fotkach wygląda jakby był upychany do środka, jednak chciałbym zasięgnąć opinii kogoś obytego w tych sprawach.

3. Zastanawiam się właśnie czy nie kupować czasem z kinnectem w zestawie. Cz są jakieś ciekawsze tytuły na kinnecta i czy to naprawdę fajna zabawa? Z tego co widziałem to większość z tych gier wygląda jak typowe gierki dla dzieci.

Kolejna sprawa to dotycząca gier. Obecnie zaczynam właśnie zbieranie ich. Mój pierwszy zakup to AC Brotherhood - jakaś rozszerzona wersja. Jest tam możliwość odblokowania 2 postaci wklepując kod. To tylko przykład, lecz moje poniższe pytanie dotyczy całości.
Czy jeśli wklepię ten kod na pożyczonej konsoli to czy będę miał również te postacie i dodatki na nowej, już swojej? Czy trzeba by do tego przenosić profil?

Z góry dzięki za odpowiedzi
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P

Do góry Bottom