Pytania dotyczące zbanowanej konsoli

darekg11

Użytkownik
Użytkownik
Witam, przeczytałem przyklejony temat: "CZY MNIE ZBANUJĄ?" i prawie na wszystkie pytanie mi odpowiedział, chciałbym się spytać o dwie rzeczy:

"- Konsola nie będzie chciała się połączyć z Xbox Live = brak gry online
- Na dysku profil przez nas utworzony zostanie uszkodzony - Na zbanowanej konsoli będzie dobrze. Mowa o przeniesieniu dysku do niezbanowanej konsoli - chodzi o profil xbox live czy zwykły profil?
- Savy na dysku niestety też zostaną uszkodzone - tylko wówczas jak został jakiś save nadpisany na zbanowanej konsoli - będę mógł wszystko zapisywać na karcie pamięci?
- MOŻNA grać offline - czytałem że banują dysk w taki sposób że nie można grać w zapisane na nim gry czy to prawda?"

Chcę podłączyć konsolę dosłownie na kilka minut żeby ściągnąć patcha do jednej gry bo na stronie XBOX 360 Update Center go nie ma i wątpię, że się pojawi.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, przeczytałem przyklejony temat: "CZY MNIE ZBANUJĄ?" i prawie na wszystkie pytanie mi odpowiedział, chciałbym się spytać o dwie rzeczy:

"- Konsola nie będzie chciała się połączyć z Xbox Live = brak gry online
- Na dysku profil przez nas utworzony zostanie uszkodzony - Na zbanowanej konsoli będzie dobrze. Mowa o przeniesieniu dysku do niezbanowanej konsoli - chodzi o profil xbox live czy zwykły profil?
- Savy na dysku niestety też zostaną uszkodzone - tylko wówczas jak został jakiś save nadpisany na zbanowanej konsoli - będę mógł wszystko zapisywać na karcie pamięci?
- MOŻNA grać offline - czytałem że banują dysk w taki sposób że nie można grać w zapisane na nim gry czy to prawda?"

Chcę podłączyć konsolę dosłownie na kilka minut żeby ściągnąć patcha do jednej gry bo na stronie XBOX 360 Update Center go nie ma i wątpię, że się pojawi.
3xTAK

1. Wszystkie profile (lokalne i XBL) są uszkadzane na konsolach zbanowanych/oflagowanych i będzie można z nich tylko korzystać na tej konsoli - np. kolega przychodzi pograć u ciebie lokalnie ze swoim profilem XBL... po powrocie do domu jego profil będzie widniał jako uszkodzony... na szczęście można to uszkodzenie naprawić - jest temat i oprogramowanie na forum... poszukaj

2. Save też są uszkadzane. Nie ważne na jakim urządzeniu przenośnym - ważne czy dane savey były wykorzystywane na tej konsoli PO zbanowaniu. (jeżeli masz save z gry X w którą grałeś przed banem to dopuki nie zagrasz w tą gre po banie save będzie ok)

3. Można grać OFFLINE. Dyski nie są już blokowane. Wcześniejsza blokada po NXE unimożliwiała instalowanie gier na HDD. Ponadto otrzymanie bana kasuje wszystkie licencje na twojej konsoli - to znaczy jeżeli masz GoD albo ARCADE zakupione na tej konsoli to po zbanowaniu przestaną one działać.

Jeżeli tak bardzo ci zależy na jednej aktualizacji to spoko, ale nie wiem czy warto...
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Muszę przyznać że pierwszy raz czytam o takich konsekwencjach bana, ale ok. Nie twierdzę, że jest inaczej.

darekg11
To nie działa tak, że się podłączysz i od razu ban. Ludzie grają latami bez bana. Ty chcesz tylko patcha. Właśnie bo rodzi się nowy problem. Wnioskuję że z obawy przed banem nigdy nie łączyłeś się livem. Wiedz więc że gdybyś chciał to zrobić dziś, to wymagany będzie update dasha. Jeśli więc nie znasz tematu usuwania flasha i nowego LT to absolutnie nie aktualizuj
 

Do góry Bottom