pytania o kinect oraz polski i amerykański live

romano_m

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich
Mam kilka pytań odnośnie konta live, wiem że jest mnóstwo podobnych tematów, ale informację mogą być już nie

aktualne

Pytanie o Polski live.
1. Czy na polskim koncie mogę korzystać z komend głosowych kinecta? Gesty działają, głos nie bardzo...Jeśli tak to

co należy zrobić by korzystać z komend głosowych.
2. Czy dostaniemy przeglądarkę IE oraz Smartglass na polskim koncie wraz z update dashboarda?
3. Czy gry które obsługują głosowe funkcję kinecta będą działały również na polskim koncie (np Skyrim)
Ogólnie patrząc na to co posiadają w USA czy UK to nóż się otwiera w kieszeni, że Polska jest po prostu olewana...

Mogę jeszcze stworzyć 2 darmowe konta live z goldem na miesiąc i tu kilka pytań:
1. czy jak utworzę konto USA to dostanę miesięczne darmowe konto gold?
2. Czy by utworzyć konto USA muszę bawić się w VPN (udawać, że łącze się przez Stany)?
3. Czy będę miał dostęp do wszystkich aplikacji z USA, czy wyskoczy mi nieobsługiwany region?
4. Jeśli nieobsługiwany region to czy przez VPN, który uda że łącze się przez USA będzie wszystko działać?
5. Czy warto posiadać konto USA, czy coś mi to da oprócz paru darmowych gierek arcade i mnóstwa aplikacji, których

być może nigdy nie będę mógł użyć...
6. Czy warto posiadać konto UK, teoretyczne gry są w palu wiec powinny wszystkie aplikacje pobrane na konto uk

działać w Polsce (chyba, że region zablokowany będzie bo łącze się z Polski, i ponownie czy VPN może to załatwić)?
7. Ogólnie czy VPN jest potrzebny by korzystać z kont USA lub UK? Czy mogę założyć normalnie konto USA, pobrać

darmowe gry arcade, aplikacje i niektóre będą mi działały na Polskim koncie bez problemu.
8. Jak wygląda sprawa z grami niezależnymi (Indie Games), mając konto USA/UK będą mógł zagrać?

Trochę chaotycznie bo się zbulwersowałem trochę jak to u nas live jest traktowane....
Proszę o rzeczowe i aktualne odpowiedzi na pytania (nie to co było 2,3,10 miesięcy temu)
 

Do góry Bottom