Pytania od laika ;)

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
Witam!mam zamiar kupic x360,miałem miec załatwioną wersje premium,za grosze przerobiona,iExtreme no wypas ;) mam 750 zł no max moze bym wyciągnoł 1000 zł w ostatecznosci,koniecznie konsola musi miec hdmi bo niedlugo taki tv bede mial w domu teraz mam zwykly tv,mam pare pytan:
1.Kazda nowo zakupiona konsola arcade i premium mają juz wejscie HDMI ??
2.W polsce sa juz w konsolach te napędy liteon co wyglądają jak benq i niemozna ich przeorbic(jezeli jest to w jakich konsolach to występuje[arcade,premium.itp]) ??
3.Gta IV zle chodzi na napędach Benq ??
Chcialbym wersje arcade,dysk nie potrzebuję,a na dodatek zawsze mozna go dokupic,tylko martwi mnie w arcade ten benq i gta iv bo to wazne ;) co polecacie ??

Z Góry Thx !!
Pozdrawiam !
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

1. Nie, są jeszcze bardzo nieliczne leżaki magazynowe bez HDMi, ale arcade każdy ma, premium nie każdy, ale dawno nie widziałem nowego bez HDMi
2. Chyba jeszcze nie ma... Ale może wkrótce
3. Chodzi bardzo dobrze jeśli to nie pirat :) Tylko piraty słabo chodzą ale nie wszystkim

A co polecić, arcade... :) +flash
W razie 3rod serwis 199zł a nie do M$ bo 400zł zapłacisz :p
 

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

gta pirat ;P więc troche bedzie do dupy,a co do flasha,bo ten koles co mi miał załatwic mowil ze sa flashe czy cos,w kazdym razie,konsola była zwykły premium,wgrał flasha na piraty extreme czy cus i jakbym chciał dac na gwarancje to on mi to usunie i moge bez obaw dac,sa takie nawet na allegro,dalej niewiem co wybrac :(

pozdro
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

Ja osobiście polecam ARCADE ponieważ premium sie nie opłaca !
ARCADE PREMIUM
739zl 999zł

Cena za dysk i hedseta ok. 150zl
Czyli masz PREMIUM za 889zł
Jak kupisz konsole w jakimś sklepie z konsolkami przeróbka zwykle jest gratis :)
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

gdzie ty masz dysk i headset za 150 zeta ?
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

Dysk na allegro trafi się za 150zł czasem, a hed za 20 :) w 200zł na pewno się zamknie...
 

krzysztof0615

Świeżak
Świeżak
Odp: Pytania od laika ;)

http://www.allegro.pl/item354282867_6x_xbox360_dysk_hdd_20gb_od_99zl_bez_minimum_.html
http://www.allegro.pl/item360705772_org_headset_microsoft_bcm_.html

nie kup teraz ale jak upilnujesz to za tyle kupisz a ostatnio widziałem dyski 110zł na kup teraz
 

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

no tak,macie racje ale jak kupie Arcade niepogram w gta iv,bo arcade mają benq a jak wiadomo piraty sie nie wczytyują :( jest jakis sposób ?
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

Przecież grać się da.. pare razy nie doczyta tekstur to można przeboleć!
Najlepszy sposób to kupic orginał :)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

jezeli masz HDD + dobrze nagrane GTA4 to sie wczytywac nie beda - Ja akurat dostalem BENQ w premium wiec to nie zasada ze jest w ARCADE tylko.
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

mam premiuma z hdmi naped benq.
Gta 4 dobrze dziala.Nie zauwazam doczytywania tekstur.
Gta4 nagrane na verbatimie prędkością 2.4x
bez dysku strasznie chodzi to gta4,bo sprawdzalem.
 

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

jak nagram gta iv ba verbatimce,2,4x to jaka jest szansa ze bedzie dobrze działało ?? bez dysku oczywiscie ??
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

poprostu nagraj stracisz ile? 5pln za plytke? jezeli znasz kogos kto sie tym zajmuje to na pewno Ci dobra wersje nagra. Bez dysku na benq bedzie napewno gorzej chodzic
 

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

dzis pewnie zakupie x360 Core,ale z tym nowszym chlodzeniem,uzywana chwilke stan jak nowka extreme 1.2 napęd sasmund :D
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

CORE z nowym chlodzeniem ? Nie ma takich , chyba ze przerabiane wlasnorecznie
 

Bajo88

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

niewiem ale chodzi juz pol dnia i nic :) super dzieki temat do zamkniecia
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pytania od laika ;)

Kremien napisał:
niewiem ale chodzi juz pol dnia i nic :) super dzieki temat do zamkniecia
Pół dnia to nic jak pochodzi z 6-7 miechów to się możesz cieszyć w tedy :D
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytania od laika ;)

dokładnie mój premium lata już 1.5 roku a sam mam go od 3 tygodni. Dziś sprawdzałem to na samym GTA (zakupione 29.04) mam już 110 godzin :)
 

Do góry Bottom