pytania początkującego

j.kowara

Użytkownik
Użytkownik
Hejka..
Na święta dostaję Xboxa360 slim 4gb z kinectem;););)I mam kilka pytań.A oto one:
1.Potem dokupieę sobie dysk 250gb(tak gdzieś na ferie),ale póki co,jak będę grał w te gry na kinecta,+ może fifa 2012,to coś się stanie?Czy wytrzyma te 2 miesiące gry po 1/2 h na dzień?
2.Niestety nie mam wejścia w TV pod HDMI,więc zmuszony jestem na AV,czy to jest jakaś różnica,w szybkości,grafice?
3.Czemu dysk 250 gb jest lepszy od dysku 4gb i co za tym idzie?
4.Czy będę mógł spokojnie grać przez te 2 miesiące na tym dysku 4gb ?
Proszę o szybkie odpowiedzi.Z góry wielkie dzięki...
 

marcin881231

Użytkownik
Użytkownik
1. Możesz grać spokojnie z płyty nawet i 12h dziennie nic się nie stanie:)
2. Różnica będzie ogromna. Lepiej podłącz pod monitor i kabel vga.
3. Bo ma większą pojemność.
4. Tak ale z płyty bo gry tam nie zainstalujesz.
 

Petek

Użytkownik
Użytkownik
Ten dysk masz po to zeby instalowac gry a na tych 4GB nie zainstalujesz zadnej ^^ i tak mozesz spokojnie grac bez tego dysku tylko konsola bedzie torche glosniej chodzic bo bedzie plyty czytała
 

gołąb1962

Użytkownik
Użytkownik
1.Nie jestem pewien ale gra może się strasznie zarysować (nie zapisałem Gta i po kilku tygodniach miałem tysiące rysek).
2.Jest ogromna różnica w grafice a co do płynności to nie zauważam żadnych zmian.
3.Bo można zapisywać gry, przez co się nie rysują.Poza tym jak bd chciał kupić gry z Xbl to zabraknie ci pamięci.
4.Radził bym ci kupić jak najszybciej.
 

dotykam sie

Użytkownik
Użytkownik
@j.kowara
Ty jesteś nienormalny, czy po prostu gimnazjalista? Pytam poważnie. Jak to czym się różni dysk 4GB od dysku 250 GB? .. skonam zaraz
 

j.kowara

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki za odpowiedzi.Jedyne co mnie nie pokoi to ta różnica w grafice:(
 

marcin881231

Użytkownik
Użytkownik
@j.kowara
Ty jesteś nienormalny, czy po prostu gimnazjalista? Pytam poważnie. Jak to czym się różni dysk 4GB od dysku 250 GB? .. skonam zaraz
Może po prostu nie wiedział do czego mu będzie potrzebna taka pojemność a ty przychodzisz i człowiekowi ubliżasz nie masz nic konkretnego do napisania to siedź cicho!
 

makmak

Świeżak
Świeżak
Jak się gry nie zainstaluje na dysku, to xbox działa prawie jak odkurzacz. Nic nie przesadzam.
 

dotykam sie

Użytkownik
Użytkownik
Może po prostu nie wiedział do czego mu będzie potrzebna taka pojemność a ty przychodzisz i człowiekowi ubliżasz nie masz nic konkretnego do napisania to siedź cicho!
Nie ubliżam a zadałem adekwatne i merytorycznie poprawne pytanie odnoszące się do postu założyciela tematu, który wdl mnie odpowiedzi na swoje pytanie jest wstanie wydedukować.
 

j.kowara

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze mam takie pytanko:
Czy ta różnica jest naprawdę taka wieeeeeelka między tymi kablami AV,a HDMI w grafice?Czy ta różnica to prawie to samo, co gra na xboxie 360,a na playstation2??
Pliska o szybkie odpowiedz...
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Tak grafika będzie taka jakbyś grał na ps2, więc bardzo duża więc lepiej podłączyć pod HDMI wtedy masz grafe jak na lepszym kompie a jeśli nie masz to pod monitor VGA i będzie dużo lepsza niż na tych czinczach.
 

Mateo775

Świeżak
Świeżak
Witam !
Jestem tu nowy i mam pytanie jak zrobić overburn płyty ?
Pobrałem sobie NBA 2K12 i nie wiem jak wypalić.
Wszystkie gry wypalam Imgburn.
Bardzo proszę o pomoc
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Włączasz IMGBurna wchodzisz w Settings>Tools tam wybierasz Calculate optimal, wybierz plik .dvd i nagrywanie, wyskoczy Ci opcja Truncate i tą wybierasz i nagrywasz, z resztą wszystko jest na forum, użyj szukajki
 

dotykam sie

Użytkownik
Użytkownik
a jeszcze mam takie pytanko:
Czy ta różnica jest naprawdę taka wieeeeeelka między tymi kablami av,a hdmi w grafice?czy ta różnica to prawie to samo, co gra na xboxie 360,a na playstation2??
Pliska o szybkie odpowiedz...
jakby nie było różnicy to chyba nie robili by kablów hdmi?!?!?! Logiczne ?!
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
@UP
Jak nie chcesz pomagać, tylko ********** innym to lepiej wogóle nie pisz. :)
Gościu się pyta więc oczekuje normalnych odpowiedzi...
 

Remek00

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu oszczędzaj już na nowy telewizor jeżeli chcesz mieć większą frajdę z gry. Jak nie zależy Ci na wyglądzie gier to dasz radę, ale jak chcesz się nacieszyć widoczkami to będzie wyglądało trochę lepiej niż na ps2. Wiem, bo sam miałem taką samą sytuacje i po zmianie na 1080p jestem po prostu zadowolony. :D
 

dotykam sie

Użytkownik
Użytkownik
@UP
Jak nie chcesz pomagać, tylko ********** innym to lepiej wogóle nie pisz. :)
Gościu się pyta więc oczekuje normalnych odpowiedzi...
Zadaje pytania jak gimnazjalista to odpowiadam łopatologicznie żeby dotarło.
 

Kuba5522

Użytkownik
Użytkownik
1.Ktoś napisał że płyty rysują się bez dysku-co kur**!?!? Było nie machać konsolą to by się nie porysowała..Ludzie!!! Nie znacie się,to się w ogóle nie odzywajcie.
2.Możesz grać 24h jak ktoś napisał i nic ci dysk nie robi poza hałasem i dłuższym życiem napędu.
3.Duuża różnica,jak zobaczyłem grafike Just Cause 2 na moim monitorze,te widoki,to wow,a jak u kumpla na crt-cały fun poszedł się walić,takie to to niewyraźne i brzydkie.Nie żebym był wielbicielem grafiki bf3 na kompie,ale różnia spora.
 

Mateo775

Świeżak
Świeżak
robi772 zrobiłem tak jak mówiłeś i znowu się źle wypaliło
 

lopeziak

Świeżak
Świeżak
nie zastanawiaj sie wogóle kabel hdmi jest niezbędny ogromna różnica w grafice jak kupisz sam zobaczysz. dobry wybór xbox jest naj!!!!!!
 

Do góry Bottom