pytania

Lukaszenka

Użytkownik
Użytkownik
elo mam pytania odnośne x360

co to jest ten jtag,xrboot, hommebrew i tym podobne

2 . chciałbym zgrywać gry na dysk normalnie nie nagrywać na płyty ( odczytywać z dysku bez płyty w na pędzie )

3. mam najnowszego ixtreme moge grać spokojnie na live?

4. w halo reach są boty?

5. hawx 2 jest na dwóch? splitsceern

6. jak wgrywać dlc i grać na live

7. jak przerobić xbox360 na jtag itym podobne
 

rzezol

Użytkownik
Użytkownik
1. To wszystko modyfikacje konsoli umożliwiające np. granie bez płyty w napędzie, odpalanie DLC itp.
2. Jtag + (z tego co się orientuję) kabelek Transfer Kit i sporo zabawy :D
3. Najnowszego tj.? LT? Nie, nie możesz grać spokojnie, i tak kiedyś Cię zbanują. To tylko kwestia czasu nadejścia fali banów, Twoja konsola zostanie oflagowana i ban już na Ciebie czeka :)
6. Jak wyżej, do DLC potrzebny jest JTAG (choć ostatnio była spora dyskusja na forum na ten temat, niby są DLC No-Jtag ale za to wymagają podłączenia do neta, kombinowania z profilami i padami...).
Do gry na Live potrzebne jest konto Gold (pierwszy miesiąc po założeniu konta gratis, później zdrapki np. z alledrogo).
7. To wymaga lutowania, jest to spora ingerencja w konsolę.
 

w@wRzYn

Użytkownik
Użytkownik
2. potrzebny jets JTAG czyli musi mieć jakąś tamw ersję dash'a którąś ze starych tych pierwszych i rozbierasz konsolkę lutowanie cię czeka i wgrywasz jtag.
3. na każdym można grać live
4. są
5. Nie wiem niestety :(
6. podłączyć się do neta z dlc niestety bnie wiem ocb
7. musisz mieć podstawową wiedzę do lutowania ci się przyda i albo z jakiś filmików albo dokladnej, fachowej porady bedziesz potrzebowal.
Jak pomoglem kliknij dziękuję !:)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Szukaj!
 

Do góry Bottom