Pytanie - aktualizacja

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

flaque

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie!
Nie będę owijał w bawełnę i od razu przejdę do sedna:
Moja konsola została niedawno przerobiona z LT 2 na LT 3, grałem w nowe tytuły ale zaczęły się pojawiać kolejne - Max Payne 3, Prototype 2, Skyrim itp. Zanim przerobiona została na LT 3 uległa RRoD (bodajże 1) po aktualizacji z Fify 2012 i stąd moje pytanie - jeżeli teraz zaktualizuję konsolę z Maxa Payne'a na przykład nie stanie się z nią nic? Nie chcę wrzucać kolejnych pieniędzy w błoto jak wcześniej. :x

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. :)
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Możesz aktualizować ;) Nic się nie stanie.Dla pewności sprawdź w ustawieniach jakiego masz dasha.Jeżeli dash to 13599 lub większy to aktualizuj bez obaw, jeżeli mniejszy niż 13599 to będą problemy.
 

mendrzej

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jesli bedziesz juz zabieral sie za aktualizacje zrob to przez pendrive nie aktualizuj z plyty.
 

mendrzej

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I jeszcze informacyjnie jesli nie posiadasz liteona ihas B przystosowanej do
Nagrywania gier XGD3 to radze jej zakup przed aktualizacja Dasha gdyz az poniewaz gry wypalone zwykla nagrywarka na Dashu wyzszym niz 604 poprostu nie dzialaja.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
działają tylko nie można zainstalować ich na HDD
Ale radze kupić bo można grać live(99% bezp.)
a nie jest taka droga i jest na przyszłość nie wiadomo co M$ nam zaoferuje po E3;))
Kup IHAS 124b i crossflas*** na 524b wtedy dożo zaoszczędzisz;))
 

flaque

Świeżak
Świeżak
Dziękuję obu za odpowiedź, a teraz do mendrzeja:

Xbox ma napęd LiteOn, ja nagrywarkę mam Samsunga zewnętrzną kupioną tydzień temu. Nie mam aktualnie po prostu pieniędzy na kupno nowego sprzętu a nowa nagrywareczka dobrze śmiga. Rozumiem, że nie ma innego wyjścia niż kupno nowej nagrywarki? :x (PS. Nie mam stacjonarnego - laptop)

@Dawid:
Nie zależy mi na grze przez Internet (LIVE) a jak wspomniałem nie mam obecnie funduszy na nowe zakupy co do konsoli.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
czyt mój post wyżej!!!!
 

matizeusz

Świeżak
Świeżak
Nagrywarka ihasa z tego co wiem jako jedyna nagrywa dobrze płyty XGD3.
Laptop nie jest przeszkodą do podłączenia takiej nagrywarki. Wystarczy odpowiedni adapter sata - usb
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
tak jako jedyna dobrze nagrywa
ale jak nagra zwykła to nagra 97% i taka grę nie można zainst na HDD
i nie można z taką grać po live
 

flaque

Świeżak
Świeżak
Tak tak, wiem - SATA/USB. Chcę nagrywać te gry i grać w nie po jak najmniejszej linii oporu - może być bez Internetu a obecne wypalanie płyt mnie zadowala :)
Nie mam po prostu pieniędzy na komponenty do konsoli. Wydaje mi się, że pomoc została mi udzielona:

mogę aktualizować z pendrive
nie usunie mi to przeróbki
nie mogę grać przez neta i instalować jej na dysku

i tylko o tyle mi chodziło. :) DZIĘKUJĘ ZA POMOC UŻYTKOWNIKOM!
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jakiego masz teraz Dash'a?

Możesz instalować gry na dysku --> trick z muzyką.

Możesz grać online, ale dla większego potencjalnego bezpieczeństwa zalecany jest iHAS.
 

flaque

Świeżak
Świeżak
Cześć jeszcze raz, mam wielkie pytanie:
Przeróbka LT 3.0, wgrałem najnowszego dasha z pendrive (CHYBA 14017, najnowszy), ale Max Payne i Sniper Elite V2 wymaga aktualizacji... nie wiem dlaczego. Jeżeli muszę zaktualizować to zrobię to, ale dlaczego?
Proszę o odpowiedź.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Cześć jeszcze raz, mam wielkie pytanie:
Przeróbka LT 3.0, wgrałem najnowszego dasha z pendrive (CHYBA 14017, najnowszy), ale Max Payne i Sniper Elite V2 wymaga aktualizacji... nie wiem dlaczego. Jeżeli muszę zaktualizować to zrobię to, ale dlaczego?
Proszę o odpowiedź.
Aktualizuj, nic się nie stanie.
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizuj bez obaw...:)
 

AdrianSwr

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie aktualizacji jaką wymusza na mnie gra.
Na początek kilka danych: Konsola LT 3.0, aktualny dash: 2.0.13604, gry wypalam zwykła nagrywarką i chodzą bez niczego i bez problemu instalują się na dysku.
Chcę zagrać w grę Men In Black: Alien Crisis, która wymusza na mnie aktualizację przed jej odpaleniem.
Pytanie:
1. Powiedzcie mi proszę czy ta aktualizacja nie zniszczy mojej przeróbki, oraz czy nie wniesie innych przykrych konsekwencji?
2. W razie gdybym bez problemów mógł zaktualizować tego dasha, to robić to z płytki z grą, czy innaczej?
Dziękuj z góry za poświęcony czas.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom