Pytanie co do przeróbki

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie czy jak przerobił bym sobie xboxa i grał bym sobie w jakies sciagniete gry i nie podlaczal sie do internetu a potem usunał przeróbke i grał bym na oryginałach to microsoft wykryje ze przerabiałem xboxa?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
nie.
 

NeVeR95

Użytkownik
Użytkownik
jest możliwość że cie wykryją ponieważ napęd był już przerabiany.Prawdopodobieństwo bana bardzo małe.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, mam pytanie czy jak przerobił bym sobie xboxa i grał bym sobie w jakies sciagniete gry i nie podlaczal sie do internetu a potem usunał przeróbke i grał bym na oryginałach to microsoft wykryje ze przerabiałem xboxa?
Ludzie lecą po pare lat już na LT na live i MS nie banuje. Zatem pewnie i ty nie miałbyś się czego obawiać.
 

NeVeR95

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie tak jak ESLORD napisał ludzie grają kilka lat i nie dostają banów ale zawsze po grzebaniu w konsoli jest minimalne prawdopodobieństwo bana.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Możesz dostać bana, bo konsola jest "modyfikowana". Ryzyko bana jest bardzo małe (dostają go głównie użytkownicy grający przed premierą i kupujący MSP za pieniądze ze skradzionych kart).
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
czyli nawet jakbym wgrał to samo oryginalne oprogramowanie co teraz to i tak wykryja ze naped byl modyfikowany? A i jeszcze jedno pytanie czy ten temat jest jeszcze aktualny z tym oflagowaniem: http://xboxforum.pl/artykuly-27/uwaga-xgd3-flaguje-offline-109899/
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak wgrasz oryg fw to nic niewykryją

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzieki za odpowiedz

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
czyli nawet jakbym wgrał to samo oryginalne oprogramowanie co teraz to i tak wykryja ze naped byl modyfikowany? A i jeszcze jedno pytanie czy ten temat jest jeszcze aktualny z tym oflagowaniem: http://xboxforum.pl/artykuly-27/uwaga-xgd3-flaguje-offline-109899/
Tak, ten temat jest aktualny. Możesz zostać wykryty, ale bardzo mała szansa.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom