Pytanie dla ludzi z okolic Żor Rybnika Jastrzebia Zdroju

Iner

Użytkownik
Użytkownik
Witam jak w temacie moje pytanie kieruje do ludzi z tych okolic , a mianowicie : Mozecie polecic kogos do przerobienia slima ? Znalazlem kilka ogloszen ale wole popytac. Najwiecej info jest o przerobce w żorach:Przeróbka Xbox 360 iXtreme 1.51 1.6 LiteOn Żory - Żory - Komputer - rybnik, rój, bogószowice, katowice, jastrzębie, - przerobka LITEON
Co prawda ogloszenie starawe ale podobno przerabiaja juz na lt 2.0
Mozecie cos polecic? Dzieki za odpowiedzi
Bład w tytule mialo byc "do" ludzi z okolic
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik


Radzę wysłać konsole do jednego z naszych forumowych "speców" (;) ) jak Opeael bądź Akir i kilku innych, niż do 9 latków nie znających zasad ortografii i z więdzą wyciągnięta z tutoriala na forum. (Ostatnio ich jak grzybów po deszczu ) Ew. zrobić samemu
 

Iner

Użytkownik
Użytkownik
Wlasnie znajomi przerabiali u kolesia z ogloszenia i sa zadowoleni tyle ze oni przerabiali albo elitki albo premiumki a ja chce mu oddac slim i pozatym zalezy mi tez na jak najmniejszym koszcie bo niestety musialem troche uszczuplic budzet
 

maxrozrywka

Banned
Witam jak w temacie moje pytanie kieruje do ludzi z tych okolic , a mianowicie : Mozecie polecic kogos do przerobienia slima ? Znalazlem kilka ogloszen ale wole popytac. Najwiecej info jest o przerobce w żorach:Przeróbka Xbox 360 iXtreme 1.51 1.6 LiteOn Żory - Żory - Komputer - rybnik, rój, bogószowice, katowice, jastrzębie, - przerobka LITEON
Co prawda ogloszenie starawe ale podobno przerabiaja juz na lt 2.0
Mozecie cos polecic? Dzieki za odpowiedzi
Bład w tytule mialo byc "do" ludzi z okolic
Ale tam nie pisze, że przerabiają slimy.
 

Iner

Użytkownik
Użytkownik
Ale ziomek jak byl przerabiac to podpytal czy przerabia tez slimy i przerabiaja na lt+ 2.0
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
i przerabiaja na lt+ 2.0
Nie przerabiają tylko przerabia.
No skoro lubisz ryzyko, a inni są zadowoleni- w czym problem?
@edit: ile chce za przeróbkę?
 

Iner

Użytkownik
Użytkownik
W tym ze nikt ze znajomych nie przerabial slima i dlatego nie wiem czy sie decydowac
 

Do góry Bottom