Pytanie do gry Tekken 6

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TenTypJankes

Świeżak
Świeżak
Siemka mam pytanie, słyszałem że pad od xboxa jest zły do gry Tekkena. Usłyszałem to w recenzji gry, według mnie chyba da się ogarnąć pada w Tekkenie od xboxa niż kupować specjalnego pada? Chciałbym się dowiedzieć czy gra w Tekkena na padzie od xboxa jest porządku? da się znieść grę? czy już od razu trzeba kupić specjalnego pada do gry? Proszę o odpowiedzi : )
 

topol92

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak Tekken, ale inna bijatyka BlazBlue miała być również katorgą na padzie. Opanowałem po jakimś czasie pada i jest naprawdę świetnie, więc życzę tego samego z Tekkenem :)
 

BeMoL

Świeżak
Świeżak
Ja nie miałem większego problemu co do opanowania pada z xBoX'a w Tekkenie 6. Pozdrawiam ;)
 

RaF20B

Użytkownik
Użytkownik
Z początku gra w Tekana wydaje się trochę ciężka,ale później szybko opanujesz, jednak moim zdaniem na Xboxie lepiej się gra w Street Fighter'a,jeśli chodzi o Tekena to lepiej się gra się na PS3.
 
zależy jeszcze jak długo grasz na xboxie, jak masz opanowanego pada w innych grasz to w tej troche pograsz i nawet nie zauwarzysz kiedy gra będzie prosta jak drucik :)
 

FoX94

Użytkownik
Użytkownik
w sumie mam tekkena od tygodnia i jakoś nie mogę powiedzieć o nim złego słowa jedynie gdy gra się na krzyżaku może być irytujące...lepsze są krzyżaki w wersji silver pada i w padzie od ps3 :)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ja gram tekkana 6 na xboxowym padzie i nie narzekam z ps na xboxa tez sie dlugo nie umialem przyzwyczaic przez zmiane przyciskow polozenia niebieskiego i zielonego
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Polecam przyzwyczajenie się do grania krzyżakiem, łatwiej wykonywać combosy, bo analoga to trochę szkoda na bijatyki.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom