Pytanie do modów

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
Witam,mógłbym dowiedzieć się czemu moderatorzy swoje posty wnoszą na pierwsze miejsce?
zadałem sobie trud załozyłem temat a tu co? oczywiscie za chwile temacik zmieniony moderator wwalil swoje linki na pierwsze miejsce a moje spadły na dół i autorem tematu jest moderator...
to chyba nie jest wporządku? chyba ze macie takie zasady-to są one troche dziwne,bo nie rozumeim sytuacji czy to jest jakas dyskryminacja?
czemu ja nie moge byc zalozycielem tematu tylko moderator go sobie 'przywłaszcza' ?
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A może było tak, że koledze nie chciało się sprawdzić czy taki temat istnieje a modek to po prostu połączył?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
I czy Ty aby nie mylisz moderatorów z xbox-maniakami? Z tego co wiem to żaden mod nie wstawia linków ;) Ewentualnie jest tak jak mówi Blood bo widzę, że autorem tylko jednego tematu jest Uruk ;)

Ewentualnie zrobił swój post jako pierwszy ze względu na to, że Ty źle założyłeś wątek w dziale download. Brak okładki, opisu itp. Przeczytaj dokładnie regulamin działu download
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
Założyłem temat battledield bad company 2
w rapidhare i pozostałych zrodłach
http://xboxforum.pl/rapidshare-f57/battlefield-bad-company-2-a-46262.html

zrobił to uruk temat był mój,przywłaszczył go sobie poprostu.
Mój post spadł na drugie miejsce mimo ze był pierwszy.
Dodałem info o releasie i okładke równiez,wszystko zniknęło po wyedytowaniu,to jest nie poważne
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No cóż to już pisz do adminów albo do niego...
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Dziwne bo Uruk napisał swój post godzinę przed tobą a tego nie mógł oszukać. Wygląda jak połączone wątki.
 

Do góry Bottom