Pytanie dot kupowania gier za mp

Toushiro90

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam pytanie czy jeśli posiadam przeróbkę lt 3.0 (xbox 360 slim 4 gb + dokupiony oryginalny dysk 250 gb) oraz gram na kopiach zapasowych . To mogę kupowac gry ze sklepu microsoft za microsoft points czy nie?
Chodzi mi czy mogę kupowac gry typu arcade oraz dlc i czy nie dostane bana czy cos.
Przepraszam jeśli napisane jest to zbyt chaotycznie ale chyba wiadomo ocb :)
Pozdrawiam i czekam na odp.
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Możesz dopóki nie dostaniesz bana. Na przeróbkach raczej radził bym nie włączać neta bo prędzej czy później bana się dostanie. Można też zaryzykować i grać. A po co chcesz kupować gry jak możesz sobie pobrać, wypalić i grać. No dlc to ci się chyba nie uda na lt zrobić ale gry pobrać możesz.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Śmiało kupuj. Wydałem już około 50000 msp i nie miałem nigdy problemów.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz dopóki nie dostaniesz bana. Na przeróbkach raczej radził bym nie włączać neta bo prędzej czy później bana się dostanie. Można też zaryzykować i grać. A po co chcesz kupować gry jak możesz sobie pobrać, wypalić i grać. No dlc to ci się chyba nie uda na lt zrobić ale gry pobrać możesz.
od 2009 nie było pojedyńczego bana za przeróbkę i granie na kopiach nie pisz pierdół jak nie wiesz....
 

Toushiro90

Świeżak
Świeżak
ale gry mogę zapisywac na dysku zew 250 gb?
To za mp moge kupowac i dlc i normalne gry czy tylko gry?

ps. i czy muszę miec status golda czy moze wystarczy trial gold (ten na allegro kod dostępu co umożliwoa nam granie przez siec itd na 48h za 1zl)
 

Do góry Bottom