Pytanie dotyczące bana.

Witam. Mam pytanie, co się stanie jeżeli kupię od gościa na allegro zdrapkę na 3 miesiące, i dostane bana za nielegalne konto?? Chodzi mi o to czy dostane również bana na dysk i na to że nie będe mógł grać online, sorry za takie pytanie, ale xa mam od tygodnia także nie wiem :)
EDIT: aha i na jakiej zasadzie działa ta płyta: XBOX LIVE ARCADE OD 1ZL BCM czy to trzeba jakoś uzupełniać aby mieć neta, czy coś w tym stylu, czy poprostu ona jest już do końca i nie trzeba wykupywać żadnych zdrapek itp. i czy jest takie coś do xboxa 360 elite.
 

Harakiri

Użytkownik
Użytkownik
1 bana sie dostaje za przerobke - jak banuja to konsole ( nie mozesz sie polaczyc z internetem ), dysk ( blokuja instalacje gier - do odblokowania ) oraz uszkadzaja profil i savy ( do odzyskania )

2 - 4 gry arcade - prosta gierka jak np " jestes ryba i zjadzasz inne ryby w 2d " ^^
 
aha, czyli nie dostanę bana za to że przez gościa mam nielegalne konto?
 

Harakiri

Użytkownik
Użytkownik
aha, czyli nie dostanę bana za to że przez gościa mam nielegalne konto?
jakiego goscia ? jezeli piszac " nielegalne konto " masz na mysli rejestracje konta xbox live na inny kraj to powinienes czuc sie bezpiecznie ^^
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Jakie nielegalne konto ? Zrobione na inny kraj czy skopiowane ze zbanowanej konsoli czy może boisz się , że jak kupisz zdrapkę i wpiszesz kod to będzie nielegalne ? Napisz dokładnie o co chodzi z tym nielegalnym kontem . Poza tym tak jak koledzy wcześniej już pisali : bana dostajesz za przeróbkę lub granie w gry przed premierą i to wszystko . A konto możesz mieć założone nawet na Afrykę .
 
Jakie nielegalne konto ? Zrobione na inny kraj czy skopiowane ze zbanowanej konsoli czy może boisz się , że jak kupisz zdrapkę i wpiszesz kod to będzie nielegalne ? Napisz dokładnie o co chodzi z tym nielegalnym kontem . Poza tym tak jak koledzy wcześniej już pisali : bana dostajesz za przeróbkę lub granie w gry przed premierą i to wszystko . A konto możesz mieć założone nawet na Afrykę .
własnie chodzi mi o to że jeżeli wpisze kod to będzie bez licencji, CYTAT NEGATYWA Z ALLEGRO: klucze sprzedawane przez Państwa na aukcjach okazały się kluczami bez licencji czyli czuję się w tej chwili oszukany. Co z tego że wystarczy się z Wami skontaktować i wymienicie klucz? na kolejny bez licencji? i tak w koło macieju? OSZUSTWO!
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Licencja na klucze do GOLDA ? Dziwne . Po prostu kup od innego sprzedawcy lub zajrzyj na keye.pl i tam kup .

Zobacz tu : http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/opinie-o-serwisie-keye-pl-29061.html
 
aha dzięki wielkie za pomoc, i jeszcze jedno pytanie nie dotyczące tematu, ponieważ nie chcę tworzyć nowego tematu niepotrzebnie, jak zaktualizować xa, on się sam aktualizuje czy jak??
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Jeśli masz nieprzerobionego to podłącz go do internetu i jeśli będą nowe aktualizacje konsola je pobierze i zainstaluje sama .
 
aha mam nieprzerobionego i się już wcześniej ściągło, tylko myślałem że da się też zrobić samemu.
 

Do góry Bottom