Pytanie dotyczące pobierania gier

cjb

Banned
Użytkownik
otóż z czego najszybciej prócz rs.com z tego pobieram w dzień a w nocy chce coś innego z torrentów wyciągam 5KB/s

artus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie dotyczące pobierania gier

Tez mam podobny problem czasmi potrafi mi ciągnac z prędkością 120kb/s a od dwoch dni transfer max 30kb/s.
NIe wiem skad sciagasz ******** ale sprobuj z tej stronki :
http://www.torrentz.com/search?q=xbox+360

cux

Użytkownik
Użytkownik

Najlepszym rozwiazaniem jest zdobyc zaproszenie/zapisac sie na jakis prywatny tracker. Tam zawsze transfery sa maksymalne. Od czasu do czasu otwarta rejestracje ma np. bt.xbox-sky.com - zagladaj czesto. Za to na blackcats-games.net rejestracja otwarta jest co 15 min, wstarczy sposob, aby sie zarejestrowac (poczytaj w google). Drugi sposob to wykupienie konta rpremium na rapidshare (przez allegro np.).

P

przeo_91

Guest

Bo brakuje źródeł i dlatego czasami 30kb/s ściąga. Ja tam najczęściej na prywatnych trackerach ściągam ale zdarza się też na publicznych :p

grzech1991

Banned
Użytkownik

"zawsze transfery sa maksymalne."

nie zawsze np. na xbox-sky transfery sa 300-500kb/s a na TL mam 5-8mb/s

Lebek

Użytkownik
Użytkownik

isohunt.com wedlug mnie najlepsza strona wszytkie najnowsze gry i filmy jakie moga byc

cux

Użytkownik
Użytkownik

No to ty moze i masz nedzne 300KB. u mnie zawsze leci maksymalnie. Ogolnie wiadomo o co chodzi, na prywatnych trackerach nie ma pijaw, wiec kazdy, kto sciagnie takze udostepni. Tak to dziala, w przeciwienstwie do publicznych, na ktorych de facto tez mozna niekiedy osiagnac dobre transfery.

Z publicznych polecam mininova.org

Do góry Bottom