[Pytanie]Guitar Hero Metallica + Gitara z USA

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Od razu na wstępie mówie że nie jestem świeżakiem, aczkolwiek nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić, nie znalazłem podobnego więc napisałem tu. Jak coś to prosiłbym o przeniesienie go w odpowiednie miejsce.

Co do tematu:
Mam okazję kupić nowy zestaw Guitar Hero Metallica + Gitara za 200 zł z USA na ebay.com. Jest to sporo taniej niż na allegro, gdyż sama gitara warta jest ok 150 zł. Jednak nie jestem pewien co do działania tego zestawu na mojej konsoli PAL. Sprawdzałem na stronie play-asia i tam pisze ze guitar hero metallica jest region free i wersja US działa na konsolach PAL. Czy wierzyć tej stronie ??
A teraz sprawa kontrolera. Czy kontroler (w tym wypadku Gitara) z USA bedzie chodził na konsoli z Europy PAL ?? czy czymś się różni ?? Czy ktoś używa na konsoli PAL, kontrolera z USA??

Czy moge spokojnie brać taki zestaw na moja konsole PAL ??

Dzieki za odpowiedzi :*
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
ABGX.net

2gi wpis. wychodzi na to, że wersja NTSC na prawdę jest region free ;)
a gitara to nie ma znaczenia. i tak jest usb ;)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
ale gitara jest wireless czyli bezprzewodowa :) bo w zestawie jest chyba ta od World Tour :) i nie wiem czy to bedzie śmigać, ale dzieki za odp.
 

Smurfastyczny

Użytkownik
Użytkownik
skoro gra jest region free to gitara tym bardziej byc powinna
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
No chyba tak :) No nic chyba wezme :p Co ma być to bedzie . a cena 200 zł za nowa gre i gitare to chyba nie dużo no nie ??

Edit:
A za nowy zestaw Guitar Hero III Legends of Rock + Gitara Les Paul (bezprzewodowa) niecałe 100 zł (a dokładnie 23$ czyli ok. 70zł) to dobra cena ??
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
w polsce masz gitarę przewodową za 170, więc sobie odpowiedz sam ^^
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
heh dobra cena, kolega wyżej ci napisał cenę zwykłej tej białej brzydkiej przewodowej gitary;)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Hehe mam znajomego który ma konto na ebay.com i mieszkał pare lat w stanach i ma tam rodzine to wysyłka za free... tylko zastanawiam sie czy GH III czy Metallica :) GHIII korci ceną a Metallica miłością do tego zespołu . no zobacze tak czy siak to sie oplaca :)

A gitara z GH III bedzie działała z innymi wersjami GH i rock bandem ??
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
ta-ak. wałkowane tysiąc razy :p
 

Do góry Bottom