Pytanie jak na poczatkujacego przystalo :(

Xaner

Xbox One
Xbox One
Świeżak
Witam was!

Od wczoraj jestem posiadaczem konsoli i mam pare pytan. Troche poczytalem na interencie czasami cos pomaga czasami samemu cos podzialam ale jeszcze wole miec pewnosc i pytac sie wprost :) wiec:

1. Mam internet 30mb, gry powinny raczej sciagac sie szybko ale jednak tak nie wyglada fajnie jak na pc. Rozpoczalem instalacje Forza o godzinie 10 i przez ten czas ledwo sciagnal 21gb. Jak patrze na przepustowosci to jedynie od 12 do 13 sciagnelo 7gb a w kolejnych i poprzednich godzinach ta wartosc jest o wiele mniejsza czyli od 2gb do 3~~. Czy to normalne? jak zrobilem reset konsoli to nagle ruszylo do 21mb ale przeciez nie bede caly czas resetowal zeby tylko sciagnie bylo na poziomie, wrecz to mija sie z celem...
2. Jak dziala tryb uspienia ze konsola niby nie dziala ale sciaga dana gre? jak wciskam na padzie przycisk xbox'a, to jest jedynie opcja wylaczenia konsoli, zadnego uspienia czy cos w podobie nie widze :( (tak wiem, jestem nubem jak chodzi o konsole ale od czegos trzeba zaczac). I czy takowy tryb jakos nie sprawia problemow konsoli
3. Baterie w padzie na starcie maja sluzyc gdzies do 40h grania, pytanie jest takie czy oplaca sie kupic ten play charge? czy opcja 4 lepszych baterii i adapter wypada przy tym lepiej?
4. Kafelka wstaw jak dziala albo jak z niej korzystac..
5. Jakies rady na poczatek jak obchodzic sie z konsola? albo po prostu rady?

Za wszelkie odpowiedzi i sugestie dziekuje :)!!

Pozdrawiam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Podłącz konsolę przez kabel, na wifi słabo idzie.
2. Tryb Instant-On, jest w ustawieniach tylko teraz nie pamiętam który kafelek, poszukaj. Ty masz ustawione oszczędność energii i konsola się wyłącza całkiem.
3. Ja używam akumulatorków Eneloopów i póki co nie narzekam.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. J/W
2. Ten tryb nie sprawia żadnych problemów przynajmniej ja się nie skarzę, działa tak jak powinien.
3. Oryginalny zastaw H&P jest wygodny, ja używam akumulatorów ale to droższe wyjście.
4. Nie wiem co napisałeś ale kafelki przypięte pojawiają się po lewo w głównym menu i można ich przypiąć tylko określoną ilość.
5. To jest tylko sprzęt nie ma się co obchodzić jak z jajkiem, używaj i ciesz się puki masz gwarancję :p Wystarczy że nie będziesz nią rzucał, kopał, uderzał a nic się nie powinno stać.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
1.To zależy ile osób pobiera grę..wiadomo że forza będzie dłużej się ściągać od jakieś gry no name.
2. W ustawieniach masz zasilanie i uruchamianie. Tam masz dwa gryby oszczędność energi i instant on.
Na czas pobierania włącz instant on i wyłącz konsolę tak jak zawsze.
Potem możesz sobie spowrotem zmienić.
3.Ja mam akumulatorki energizera kupione 3 lata temu w saturnie za 60 zł ( ladowarka i 4 akumulatorki 2400 ) i wymieniam raz ma miesiąc jak nie dłużej.
P&Charge jest dobrze kupić na zapas moim zdaniem jak ktoś ma słaba pamięć do ładowania aku.
4.Tu nie mam pojęcia.
5.Zapewnić odpowiednią wentylację,od czasu do czasu przetrzeć z kurzu

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Xaner

Xbox One
Xbox One
Świeżak
Dobra to teraz jeszcze ten instant on -_-"... odpalilem niby ta opcje wcisnalem na padzie znaczek xboxa nastepnie wylacz konsole i w sumie nie wiem :D... nic sie nie swieci zeby komunikowalo ze dziala >.< czy to tak dziala ze nic sie nie swieci? ale slychac ze cos tam w srodku halasuje czy tam brzeczy :p.

Oczywiscie dzieki za szybkie odpowiedzi :)

@edit

Dobra to chyba jednak dziala skoro konsola uruchomila sie w pare sekund wiec juz mam odpowiedz na swoje pytanie ;P...
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Instant - Biała dioda na zasilaczu.
Wyłączenie pełne - Pomarańczowa dioda na zasilaczu.
 

Xaner

Xbox One
Xbox One
Świeżak
Witam z kolejnym problemem :/


Jak wylaczyc ta ikonke wstawiania? mam przy wiadomosci ja ustawiona i jak wcisne teraz wiadomosc to odpala mi sie gra z wiadomosciami -_-"... Jeju blaszaka ogarniam swojego perfekcyjnie a co do konsol to jest porazka.
 

Do góry Bottom