Pytanie jak wyciac :D

ledzio

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie bo nie chciał bym nic spieprzyć jak mogę w obudowie w konsoli wyciąć dajmy np: serce lub np coś innego porostu czym było by najlepiej .
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Nie to, żebym doradzał czy coś, ale ja bym to zrobił rozgrzanym nożem. .!
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Nie to, żebym doradzał czy coś, ale ja bym to zrobił rozgrzanym nożem. .!
tak tak inteligentne... mój kolega wycinał w plastiku rozgrzanym drutem ale to wyszło dość kiepsko... widać nierówną linię, ponieważ robi się to ręcznie...
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Andrewww , sprawdz taki termin jak sarkazm
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
po co wycinać coś w obudowie nie dość ze to wygląda szpetnie to do tego tracisz gwarancje.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak jak wyżej napisano, wyglada to co najmniej okropnie, jakby wyciagnieta ze smietnika i przywrocona do zycia.

Jesli juz na prawde Ci zalezy na "tuningu" kup sobie gotowa obudowe na allegro.
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak wyżej napisano, wyglada to co najmniej okropnie, jakby wyciagnieta ze smietnika i przywrocona do zycia.

Jesli juz na prawde Ci zalezy na "tuningu" kup sobie gotowa obudowe na allegro.

ja też zgadzam się z Tobą... Jakość takiego modingu pozostawia wiele do życzenia. Jednak %Piri nie zgada się...
 

ledzio

Użytkownik
Użytkownik
ok wielkie dziekia a gwarancji juz nie mam :D
 

FR33ST4YL0

Świeżak
Świeżak
Oblepiasz papierową tąśma miejsce cięcia i wycinasz multiszlifierka, nie robisz wszystkiego naraz bo jak sie rozgrzeje to plastik sie bedzie topil, rób po troche. Dla dziewczyny robisz xboxa czy jestes gejem ? :D
 

ledzio

Użytkownik
Użytkownik
CO !!!! nie jestem żadnym gejem nic podobnego po prostu chciałem mieć inny wygląd bo ta biała mi sie znudziła kopiłem już plekse diody wyświetlac. ,
 
T

tomx

Guest
Proponuję zgłębić temat pt. Dremel (np. na Allegro). Idealne narzędzie do modyfikacji. Również krótki tutorial na stronie producenta i YouTube.
 

Do góry Bottom