Pytanie- Jak zmienic sterowanie z galek na strzalki xbox 360?

unkown

Świeżak
Świeżak
Siema mam problem, gdyz np. w grze: GTA 4, Need for speed most wanted(ten najnwoszy) mam sterowanie galkami i nigdzie nie moge znalezc zmiany na strzalki, moze jest do tego jakis program? Albo nie da sie zmienic? Bardzo prosze o pomoc, zawsze gram na strzalkach;/.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
nie ma takiej opcji o ile mi wiadomo... też mi to na początku przeszkadzało - po ograniu kilku gier stwierdzam że na gałkach gra sie wygodniej ...wiec pozostaje sie przyzwyczaić
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jedynie w Button Configurations możesz coś poszukać jeżeli tam nie będzie opcji zmiany z analogu na strzałki to pozostaje się przyzwyczaić :p
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Chyba wcześniej grałeś na Playstation :) jak w grze nie ma takiej opcji to niestety musisz przyzwyczaić się do analoga. Ja tam nie mam problemu z graniem na analogu.
 

unkown

Świeżak
Świeżak
szkoda;/, tak wczesniej wlasnie mialem psa'2 no ale coz, moze jak jednak ktos zna jakis sposob, badz jest jakis program prosze jeszcze o odp. .
 

sprej

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Analogi są lepszy niż w PS, bo wklęsłe, 100 razy lepiej gra mi się na xboxowym padzie. Włącz sobie gears of war, zanim przejdziesz gre, będziesz już miał obcykane analogi :)
 

Do góry Bottom