Pytanie o 5.1

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

korak8

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Mam głośniki 5.1 od zestawu Creative GigaWorks S750 lecz nie posiadam do nich sobwoofera, i chciałbym je podłączyć do xboxa abym miał z nich dzwięk 5.1. Jaki polecalibyście subwoofer do głośników obowiązkowo z wyjściem optycznym czy optical jak kto woli. Proszę o pomoc ;d
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jesteś użytkownikiem, więc nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Odnośnie pytania to tak:

Oprócz subwofera, będziesz jeszcze potrzebował jakiegoś dekodera dolby digital 5.1, bez tego nie uzyskasz dźwięku przestrzennego 5.1, nawet jeśli znajdziesz SUB'a z wejściem optycznym.
Chyba ,że są SUBWOFER'y z wbudowanym dekoderem DD5.1, to inna sprawa, wtedy konsolę jak i satelity podłączasz do SUB'a.

Poczytaj to: Creative Decoder DDTS-100 :: PCLab.pl
 

korak8

Użytkownik
Użytkownik
Jesteś użytkownikiem, więc nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Odnośnie pytania to tak:

Oprócz subwofera, będziesz jeszcze potrzebował jakiegoś dekodera dolby digital 5.1, bez tego nie uzyskasz dźwięku przestrzennego 5.1, nawet jeśli znajdziesz SUB'a z wejściem optycznym.
Chyba ,że są SUBWOFER'y z wbudowanym dekoderem DD5.1, to inna sprawa, wtedy konsolę jak i satelity podłączasz do SUB'a.

Poczytaj to: Creative Decoder DDTS-100 :: PCLab.pl
a więc tak, co bym musiał kupić aby był ten dźwięk 5.1? mam sobwoofer od zestawu Inspire p580, wieć chyba subwoofer omijam, a ten dekoder jakibyście polecili? aby nie drogi ale żeby też nie najgorszy
 

nitros5

Użytkownik
Użytkownik
a więc tak, co bym musiał kupić aby był ten dźwięk 5.1? mam sobwoofer od zestawu Inspire p580, wieć chyba subwoofer omijam, a ten dekoder jakibyście polecili? aby nie drogi ale żeby też nie najgorszy
Dołączam się do pytania kolegi !
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom