Pytanie o bana

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
Szybko i zwiezle chcialbym sciagnac latke do gry Fight Night Round 4 ta co umozliwia granie na przyciskach szukalem w sieci zby sciagnac i wrzucic z kompa na xboxa niema.mam przerobona konsole ixtreme 1.6 czy duzo bede ryzykowal podpinajac ja do neta celem sciagniecia aktualizacji do tej gry? tylko latki?z gory dzieki za pomoc.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
duzo
 
czyli lepiej nieryzykowac
 
to jak tu obejsco ta podlaczenie do neta tak aby uzyskac ta latke do Fight Night Round 4 ?
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli Ci nie zależy czy dostaniesz bana czy nie... Róbta co chceta...
 
zalezy mi na tym aby grac w Fight Night Round 4 na przyciskach jednoczesne nizalapujac sie na bana:ban
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Musisz kupić Transfer Kit i załadowac update ściągnięty z neta lub podłączając Dysk przez Sata.
 
Transfer Kit mam ale niewiem gdzie szukac tego dodatku:(
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Proszę bardzo.

download | ifile.it
Download Fight Night Round 4 Title Update #2.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Update jest dla każdej wersji

Plik zaczynający się na TU_ wrzucasz do folderu Cache do Partition 3 przez XPlorer360 bądź XPort360.
 

Sousek

Użytkownik
Użytkownik
A, przez etherneta też by dało rady?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Tylko przez sata
 

Neqiu

Banned
Moim zdaniem :p ... Nie !!!!
ja tam wole nieprzerobione konsole WOLE SMACZNIE SPAC W NIOCY
 
dzieki wam za pomoc co do Transfer Kit bede go mial w poniedzialek bo zamuwilem na allegro ale piszescie ze mozna zrobic to podłączając Dysk przez Sata do pc jak to sie robi moze mi pomozecie.
 

Sousek

Użytkownik
Użytkownik
Tylko przez sata

czyli kolejny wydatek mnie czeka jezeli chce sie laczyc z kompem?:whistle:
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik

oliwa309

Banned
nie, da się tylko podpinając dysk do komputera, programy nie mają takiej opcji (chyba) :)
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
za duże ryzyko żeby podpinać się do neta
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom