pytanie o chatpad

laki83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemka maniacy.Mam pytanie odnośnie chatpada do xboxa 360..Czy można kupić samego chatpada(konkretnie tego czarnego) czy są tylko w komplecie ze słuchawkami?Chciałbym sobie go kupić ale słuchawki już mam bo były w konsoli.Nigdzie niemoge samej klawiaturki znalezc i teraz nie wiem czy ona wogóle występowała sama w pudełku.Byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedz
 
R

rowerser

Guest
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podejrzewam, że irytuje Cię pisanie wiadomości na konsoli, bo długo to trwa. Z początku też myślałam, o chatpadzie, ale znalazłam dużo lepsze rozwiązanie. Jak masz tel na androidzie to poszukaj w sklepie Play apki Xbox 360 SmartGlass. Z poziomu tel możesz włączyć konsolę, przeglądać profile znajomych, odpisywać na wiadomości itd i na pewno szybciej na tel odpiszesz niż z poziomu konsoli, czy tam chatpada :p
 

laki83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kolego Rowreser 2 pierwsze linki to nie oryginały.kuleczko dzięki za podpowiedz ale niestety mój tel to stary strucel bez androida.Moje pytanie dotyczyło bardziej czy można nówke ori kupić bez słuchawek.Troche nie sprecyzowałem tego w pierwszym poście
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja nawet w sklepach nie widziałam chatpada oryginalnego, a co dopiero na necie. Obstawiam, że same używki Ci zostały lub podróby. Zresztą co za różnica? To ma tylko pisać. Ja bym wzięła nówkę podróbę skoro tak Ci zależy na wyglądzie :)
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
Kup ze słuchawkami. Byłem też w Twoim położeniu, że nie nie po co mi słuchawki drugie? Koszt hs oryginalnego to 15zł więc nie dużo. Położyłem w szafie na wieczne zapomnienie aż..... aż mój hs odmówił posłuszeństwa, Już był stary gdzieś końcówka nie łączyła i wyciągnąłem ten od chatpada ;) także polecam wziąc z hs. Pozdraiwam.
 

laki83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Imperial powiem ci że chyba tak zrobie..dzięki.podziękował wszystkim za zainteresowanie tematem
 

Do góry Bottom