Pytanie o game pass ultimate

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam skończył mi się ten pierwszy game pass ultimate za 4 zl i chciałbym uruchomić kolejny.
Znalałem ten temat z przed kilku dni

i live gold faktycznie mogę kupić normalnie za 4 zł na miesiąć , jednak game pass mam w normalnej cenie.
A własciwie konsola ma 2 ceny wyświetla zobaczcie

na jednym zdjeciu ultimate za 4 zł a game pass za 40 zł , wchodzę w to i cena ultimate nagle pojawia się 54 zł , na tym pepper gdzieś znikł ten link z okazji może macie ?

live gold wjechał normalnie za 4 zł , ale nie wiem czy to normalne że mimo iż nie mam game passa działają mi gry z game pass normalnie , tak ma być ?

Chyba nic nie wskuram , bo siedze kombinuje i lipa , macie może jakiś namiar na game pass w rozsądnej cenie ? golda mam , kupie game passa to sie przerobi na ultimate tylko na allegro widze same triale.

dobra ogarnąłem troche sam i zostało mi ostatnie pytanie , mam live gold na miesiąc , i kupiłem własnie na cd keys game pass na 3 miesiace a wskoczyło na 4 , live gold wazny do Wygasa dnia 31.01.2020 game pass Wygasa dnia 30.04.2020 ,jeżeli klima opcje aby połączyć obie usługi to mam oferte zakupu ultimate , zostawić to tak jak jest ? i potem cykać tylko live golda ? czy da się to połączyć w jedność ?

Attachments

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom