Pytanie o gry na dysku

Brylant

Świeżak
Świeżak
NA dniach będę posiadaczem sprawnego Xboxa dokładnie tego :XBOX 360 ELITE 120GB 2lata GWARANCJI 10 GIER (1468713985) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy jest tam napisane ze posiada 9 gir na dysku twardy kupione za M$ point.

Chciałbym się dowiedzieć czy będę mógł legalnie grać na swoim "nowym koncie" w te gry? Czy też one są przypisane do danego konta i jeśli usunę je z dysku będę mógł je pobrać na nowo ?

W ogóle ciężko mi to ogarnąć z tymi kontami, chciałbym grać legalnie na konsoli na swoim koncie z tymi grami i mieć pewność że nie wyłapie bana czy cos podobnego. Tak szczerze to biegam po tym forum i nie mogę znaleźć odpowiedz jak to jest z tymi kontami a konsolą. Można mieć niby kont ile się che itp. Proszę o jakieś proste wytłumaczenie tak po chłopsku. :)
Pozdrawiam
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś je kupił za MSP to pewnie wystarczy przenieść licencję(strona MS prawdę ci powie), a jeśli je pobrał z choćby z tego portalu(teraz już tej opcji nie ma) czy innego jako No JTAG to wtedy będziesz musiał przelogowywać się z profili tamtych gier na swój używając jednego czy najlepiej dwóch padów.
 

Do góry Bottom