• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Pytanie o gry na dysku

Brylant

Świeżak
Świeżak
#1
NA dniach będę posiadaczem sprawnego Xboxa dokładnie tego :
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
jest tam napisane ze posiada 9 gir na dysku twardy kupione za M$ point.

Chciałbym się dowiedzieć czy będę mógł legalnie grać na swoim "nowym koncie" w te gry? Czy też one są przypisane do danego konta i jeśli usunę je z dysku będę mógł je pobrać na nowo ?

W ogóle ciężko mi to ogarnąć z tymi kontami, chciałbym grać legalnie na konsoli na swoim koncie z tymi grami i mieć pewność że nie wyłapie bana czy cos podobnego. Tak szczerze to biegam po tym forum i nie mogę znaleźć odpowiedz jak to jest z tymi kontami a konsolą. Można mieć niby kont ile się che itp. Proszę o jakieś proste wytłumaczenie tak po chłopsku. :)
Pozdrawiam
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
#2
Jeśli ktoś je kupił za MSP to pewnie wystarczy przenieść licencję(strona MS prawdę ci powie), a jeśli je pobrał z choćby z tego portalu(teraz już tej opcji nie ma) czy innego jako No JTAG to wtedy będziesz musiał przelogowywać się z profili tamtych gier na swój używając jednego czy najlepiej dwóch padów.
 

Do góry