Pytanie o Guitar Hero

Karpi1612

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy do Guitar Hero można wrzucić swoją muzę czy tylko tą co tam jest?
I jeszcze jedno czy tą gitere się podłancza do Xboxa czy jest ona bez przewodowa?
Z góry dzięki :p
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
1. tylko co tam jest
2. zalezy od wersji gitary od World tour masz bez przewodową chyba
 

Karpi1612

Użytkownik
Użytkownik
A jak sądzisz która część jest najlepsza?
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Guitar Hero 3 oraz Metallica są naprawdę świetne ;] World Tour średnio mi się podoba, szybko nudzi i jakoś nie przyciąga...
 

Karpi1612

Użytkownik
Użytkownik
Aha to dzięki wam za pomoc :p
Pozdrawiam Karpi :)
 

Fazzer

Użytkownik
Użytkownik
mi osoboscie bardziej sie podoba World Tour, w Metallice jeszcze nie grałem, nie kręci mnie ten klimat... ;) z niecierpliwoscią czekam na guitar hero: greatest hits :)

co do piosenek to mozesz sciagac placac punktami MS, koszt jednej piosenki to 160MSPoints, ale szczerze mowiac to jedyne warte uwagi to zbior piosenek rise against. w rockbandzie jest znacznie wiecej piosenek

pozdrawiam :)
 

Karpi1612

Użytkownik
Użytkownik
Też myślę nad World Tour nie grałem jeszcze w żadne Guitare Hero także niewiem na które się zdecydować ale dzięki za podpowiedz i myśle że wybiore World Tour
Pozdrawiam :p :)
 

Fazzer

Użytkownik
Użytkownik
nie ma sprawy, daj znac jak juz bedziesz mial sprzet to pogramy na live :)

albo poprostu dodaj mnie do znajomych :D
 

Szczuri19

Użytkownik
Użytkownik
Też myślę nad World Tour nie grałem jeszcze w żadne Guitare Hero także niewiem na które się zdecydować ale dzięki za podpowiedz i myśle że wybiore World Tour
Pozdrawiam :p :)
Zacznij od GH: III a potem Guitar Hero Metallica - World Tour jest niewarta uwagi (tak samo jak Rock Band :D). Do tego kupiłem sobie paczkę Death Magnetic DLC za 1440 MSP i więcej mi do szczęścia nic nie potrzeba :D
 

Karpi1612

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie byłem w sklepie patrze a to Guiter Hero III : Legen of Rock więc jestem troche załamany bo myślałem że to jest World Tour :/
 

Do góry Bottom