Pytanie o gwarancje na xboxa.

panki

Świeżak
Świeżak
Witam.
W styczniu 2011 zakupiłem nową konsolę w jednym z małych łódzkich sklepów. Konsola była fabrycznie nowa, po przeróbce (nienaruszone plomby). w poporzednim tygodniu zakupiłem Tv full HD i niestety okzało się że wejście HD w moim xboxie nie działa (sprawdzałem na różnych telewizorach i przewodach). Chcę teraz oddac mojego xboxa na gwarancję lecz nie mam paragonu (dowodu zakupu) a w karcie gwarancyjnej nie ma miejsca na wpisanie daty i miejsca zakupu. moje pytanie wiąże się z tym czy nie będę miał jakiś nieprzyjemności związku z tymi brakami? Co jest potrzebne do zareklamowania xboxa? Reklamować go tam gdzie kupiłem czy u przedstwaiciela microsoftu?
 

Branco

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie masz faktury to sklep Ci nie przyjmię na pewno na gwar. więc zgłoś do Microsoft tylko od razu Ci mówię ,że na 100% zmienią Ci napęd ze względu na to ,żę masz flash na napędzie przynajmiej ja tak miałem oddałem X-a z 2008r w 2009 i włożyli najnowszy (wtedy) BenQ i straciłem flash :)
 

panki

Świeżak
Świeżak
Jeśli nie masz faktury to sklep Ci nie przyjmię na pewno na gwar.
a co z kartą gwarancyjną, w takim razie po co ona jest?
 

Branco

Użytkownik
Użytkownik
a co z kartą gwarancyjną, w takim razie po co ona jest?
Sam powiedział ,że na karcie nie posiada żadnych podbić ani nic czyli równie dobrze mogłby to sobie wydrukować po prostu...
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Slij do M$, bede tylko kazali podać datę produkcji konsoli i tyle, no i twoje dane osobowe, oczywiście. ;) bez problemu, powinni wymienić wszystko na nowe. ;) Pozdrawiam. ;)
 

Branco

Użytkownik
Użytkownik
Slij do M$, bede tylko kazali podać datę produkcji konsoli i tyle, no i twoje dane osobowe, oczywiście. ;) bez problemu, powinni wymienić wszystko na nowe. ;) Pozdrawiam. ;)
Dokładnie najlepszy pomysł regnąć konsole i zgłosić usterkę :) Za przesyłkę nic nie wybulisz bo przyjedzie kurier :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Dzwoń na infolinię MS i tam wszystko załatwisz :)
 

piciuok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli nie masz faktury to sklep Ci nie przyjmię na pewno na gwar. więc zgłoś do Microsoft tylko od razu Ci mówię ,że na 100% zmienią Ci napęd ze względu na to ,żę masz flash na napędzie przynajmiej ja tak miałem oddałem X-a z 2008r w 2009 i włożyli najnowszy (wtedy) BenQ i straciłem flash :)
no ale flasha Benq sam sobie zrobisz nawet w domu jak będziesz chciał :)
 

Do góry Bottom